• شناسه خبر : 7597
  • تاریخ انتشار : 25 خرداد 1398 - 12:35

شهردار مشگین‌شهر با اشاره به مشکلات مالی شهرداری‌ها به ویژه بدهی آنها به پیمانکاران و ناتوانی در پرداخت حقوق پرسنل و انباشت بدهی به بیمه‌ها اشاره کرد و گفت: باید تبعیض پرداختی حقوق کارکنان با کارگران و نیروهای رسمی با قراردادی برطرف شده و ساماندهی پراختی نیروی انسانی را نیز شاهد باشیم.

رحمت انوری آذر

به گزارش شهرخوان، در همایش شهرداران و روسای شوراهای شهر اردبیل شهردار مشگین‌شهر نیز به نمایندگی از شهرداران استان ضرورت ارتباط و تعامل تنگاتنگ شهرداری‌ها را با مسئولان استان در حل مشکلات و نارسائی‌ها یادآور شد و بیان کرد: با وجود همه مشکلاتی که شهرداران استان با آن روبر هستند اما با تلاش و همت بی‌وقفه سعی می‌کنند در ارائه خدمات به مردم و جلب رضایت آنها تلاشی جدی انجام دهند.

رحمت انوری به مشکلات مالی شهرداری‌ها به ویژه بدهی آنها به پیمانکاران و ناتوانی در پرداخت حقوق پرسنل و انباشت بدهی به بیمه‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: باید تبعیض پرداختی حقوق کارکنان با کارگران و نیروهای رسمی با قراردادی برطرف شده و ساماندهی پراختی نیروی انسانی را نیز شاهد باشیم.

وی با قدردانی از تلاش نمایندگان در احیای ماده 39 و رفع تاخیرها در پرداخت منابع درآمدی از این محل گفت: ماشین‌آلات فرسوده شهرداری‌ها را رنج می‌دهد که در این نوسانات ارزی انتظار می‌رود نوسازی 80 درصدی ماشین‌آلات فرسوده مورد توجه قرار گیرد.

شهردار مشگین‌شهر تعیین تکلیف نهایی در مورد پسماند و رفع معضلات پیرامونی آن را در ضربه زدن به محیط زیست یادآور شد و گفت: انتظار می‌رود با همکاری معاونت عمرانی و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای همیشه موضوع پسماند و تفکیک، جمع‌آوری و دفن آن تعیین تکلیف شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up