• شناسه خبر : 7602
  • تاریخ انتشار : 25 خرداد 1398 - 01:33

استاندار اردبیل گفت: تنها راه حل توسعه استان اردبیل بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی است که بر همین اساس از سال آینده عملیات اجرایی راه آهن اردبیل – پارس‌آباد با کمک بخش خصوصی انجام می‌شود.

اکبر بهنام جو

به گزارش شهرخوان، اکبر بهنامجو در جلسه تکریم و معارفه معاون امور عمرانی استانداری اردبیل اظهار کرد: حلقه مفقوده مدیریت شهری تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران و استفاده از مشارکت‌های مردمی و عمومی است که با جلب اعتماد کامل در این زمینه می‌توانیم به موفقیت‌های ارزشمند دست یابیم.

وی با قدردانی از ارائه راهکار معاون عمرانی وزیر کشور به شهرداری‌ها در تقویت برنامه‌‌ریزی‌ها با محوریت بخش خصوصی خاطرنشان کرد: اگر بخش خصوصی در این زمینه اقبال نشان دهد ما با همدلی و اهتمام جدی می‌توانیم در حوزه‌های مختلف موفق عمل کنیم.

بهنامجو به راه‌اندازی کارخانه کامیون‌سازی در مشگین‌شهر و اتوبوس‌سازی در اردبیل اشاره کرد و افزود: قرار شد از طریق سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از طریق این دو کارخانه خرید ماشین‌آلات برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام شود که اولین محصولات این دو کارخانه نیز به شهرداری‌های استان اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: با افتتاح کارخانه کامیون‌سازی مشکین‌شهر در سفر رئیس جمهور 200 میلیارد تومان ارزش افزوده نصیب استان خواهد شد که این امر می‌تواند زمینه‌ساز یک تحول جدی محسوب شود.

استاندار اردبیل از حمایت‌های معاونت عمرانی وزیر کشور و موافقت با انتصاب امامی یگانه به عنوان گزینه معرفی شده برای معاونت عمرانی استانداری اردبیل و حضور ندائی در معاونت سیاسی و امنیتی اظهار کرد: با پیشنهاد معاون وزیر کشور و با همراهی شهرداران همایش سرمایه‌گذاری برگزار خواهد شد تا فرصت استثنائی برای جذب سرمایه‌گذاران در حوزه شهری برای شهرداری‌ها فراهم آید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up