• شناسه خبر : 7661
  • تاریخ انتشار : 26 خرداد 1398 - 10:18

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: در حال حاضر کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه این شهرستان نیز با 25 میلیارد ریال هزینه و 800 مترمربع مساحت به زمین زده شد که در این زمینه نقش خیران و مدرسه‌سازی بسیار حائز اهمیت بوده است.

نوسازی مدرسه

۱۰ مدرسه در استان اردبیل احداث می‌شود

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: کلنگ احداث ۱۰ مدرسه با ظرفیت ۶۲ کلاس در استان اردبیل به زمین زده شده است.

دولت لطفی در مراسم کلنگ‌زنی مدرسه 6 کلاسه در شهر نمین اظهار داشت: کلنگ احداث 10 مدرسه با ظرفیت 62 کلاس در استان اردبیل به زمین زده شده است که این تعداد مدارس نقش مهمی در توسعه حوزه آموزشی به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به لزوم اهمیت ریشه‌کن سازی بی‌سوادی در استان خبر داد و بیان کرد: احداث مدارس قابل توجهی در دستیابی به توسعه حوزه آموزش و پرورش نقش آفرینی می‌کند که باید به این مهم اهمیت داده شود تا بتوانیم تعلیم و تربیت را در استان توسعه بخشیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: در حال حاضر کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه این شهرستان نیز با 25 میلیارد ریال هزینه و 800 مترمربع مساحت به زمین زده شد که در این زمینه نقش خیران و مدرسه‌سازی بسیار حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه واقع شود.

افزایش اعتبار عمرانی آموزش و پرورش 

لطفی تصریح کرد: اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش استان اردبیل در یک سال گذشته در حدود 550 میلیارد ریال است که نسبت به سالیان گذشته چندین برابر افزایش داشته است که در تلاش هستیم با پیگیری‌های انجام یافته تخصیص این اعتبارات را افزایش داده و پروژه‌های آموزشی را هر چه سریع‌تر به اتمام برسانیم.

وی بیان کرد: استاندارد سازی تجهیزات گرمایشی از دیگر اقداماتی است که در سال جاری توسط نوسازی مدارس استان مورد توجه قرار گرفته و گسترش فرهنگ مشارکت مردمی در مدرسه سازی و شناسایی و هدایت خیرین برای مدرسه سازی در اولویت برنامه اداره کل نوسازی مدارس استان است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up