• شناسه خبر : 7890
  • تاریخ انتشار : 28 خرداد 1398 - 12:32

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: آموزش های ایمنی به منظور تردد ایمن دانش آموز در حاشیه جاده و آشنایی با قوانین و مقررات ایمنی اجرا می شود.

علی رحمتی

آموزش ایمنی به 44 هزار دانش آموز در استان اردبیل

به گزارش شهرخوان، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آموزش ایمنی به 44 هزار و 400 دانش آموز در حد فاصل سال های 82 لغایت 97 خبر داد.

علی رحمتی در جلسه هماهنگی برنامه های آموزشی ویژه مدارس حاشیه راه ها تصریح کرد: طرح ایمن سازی مدارس حاشیه جاده ها از سال 82 آغاز شده و تا پایان سال 97، در 484 مدرسه استان اردبیل اجرا شده است.

وی گفت: در قالب این طرح 44 هزار و 400 دانش آموز آموزش های لازم را جهت کاهش تصادفات و آشنایی با رفتارهای ترافیکی صحیح دیده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اعتبار هزینه شده برای این طرح را بالغ بر یک میلیارد و 340 میلیون تومان عنوان کرد.

رحمتی به توزیع اقلام اطلاع رسانی در بین دانش آموزان اشاره و بیان کرد: آموزش های ایمنی به منظور تردد ایمن دانش آموز در حاشیه جاده و آشنایی با قوانین و مقررات ایمنی اجرا می شود.

وی تصریح کرد: آموزش ایمنی به صورت مستمر اجرا می شود و همه ساله در برنامه مدون تعدادی از مدارس حاشیه راه ها در این طرح مشارکت داده می شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up