• شناسه خبر : 7894
  • تاریخ انتشار : 28 خرداد 1398 - 12:59

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری و پروژه نیمه کاره سالن مدیریت بحران خلخال که عملیات اجرایی آنها از سال های دور آغاز و به علت کمبود اعتبار نیمه کاره مانده اند، امسال اعتبار کافی منظور شده است.

مسعود امامی یگانه

سالن های مدیریت بحران استان اردبیل تکمیل می شود

به گزارش شهرخوان، معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: امسال با تخصیص اعتبار مورد نیاز سالن های نیمه کاره مدیریت بحران شهرستان های این استان تکمیل و راه اندازی می شود.

مسعود امامی یگانه در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری و پروژه نیمه کاره سالن مدیریت بحران خلخال افزود: برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها که عملیات اجرایی آنها از سال های دور آغاز و به علت کمبود اعتبار نیمه کاره مانده اند، امسال اعتبار کافی منظور شده است.

او اظهار داشت: اجرای طرح پسماند زباله در شهرهای مختلف استان اردبیل نیز در اولویت کاری معاونت عمرانی استانداری قرار گرفته و با توجه به مشخص شدن محل سایت پسماند زباله خلخال، بزودی مطالعات این محل آغاز و زمینه برای عملیات اجرایی محل دفن زباله‌های جدید این شهر فراهم می‌شود.

 

پروزه عمرانی

او گفت: شهرداری های استان در سال گذشته سال بحرانی را از لحاظ مالی پشت سرگذاشتند ولی امسال برای تامین بخشی از اعتبارات مورد نیاز طرح‌های عمرانی با استفاده از ردیف های اعتباری مختلف کمک خواهد شد.

فاطمه جوادی شهردار خلخال نیز در این بازدید گفت: برای تکمیل پروژه نیمه کاره پل ائلرباغی و تملک اراضی واقع در مسیر خیابان یک کیلومتری دسترسی به این پل ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 

فاطمه جوادی

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به اهمیت تکمیل این پروژه برای حل مشکل بار ترافیکی خیابان های منتهی به جاده اردبیل – سرچم در شهر خلخال و نیز هدایت خودورهای سنگین از این مسیر به سمت جاده های اسالم و پونل مساعدت لازم از سوی استانداری اردبیل صورت بگیرد.

او از تخصیص هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی پایدار شهری برای اجرای پروژه ساماندهی منطقه تاریخی و بافت فرسوده قلعه باشی خلخال خبر داد و گفت: با تصویب و آماده شده طرح جامع این شهر پس از پنج سال انتظار هم اکنون زمینه برای اجرای طرح‌های توسعه عمران شهری از جمله طرح‌های مربوط به ستاد بازآفرینی پایدار شهری فراهم شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up