• شناسه خبر : 8215
  • تاریخ انتشار : 30 خرداد 1398 - 10:46

زن جوانی که با ورود به حیاط مجتمع‌های مسکونی اقدام به سرقت می‌کرد، از سوی پلیس دستگیر شد.

زن مجرم

شهرخوان: از چندی قبل شکایت‌های زیادی از سوی ساکنان مجتمع‌های مسکونی در شهرستان آستارا به پلیس اعلام شد، مبنی بر اینکه زنی ناشناس با ورود به حیاط خانه‌شان وسایلی از جمله دوچرخه، ابزار و لوازم باارزش را سرقت می‌کند.

شاکیان پرونده همگی درباره نحوه و چگونگی سرقت‌ها به یک مورد مشابه اشاره کرده بودند. بنا بر اظهارات مالباختگان یک زن با ظاهری آراسته به در خانه‌شان مراجعه و خود را از بستگان یکی از همسایه‌ها معرفی کرده و خواسته که در حیاط را برایش باز کنند.

پلیس با دریافت این اطلاعات فرضیه سریالی بودن سرقت‌ها و تجسس برای ردیابی او را در دستور کار قرار داد.

بر اساس نشانی‌هایی که از مشخصات ظاهری این زن به دست آمده بود، مأموران توانستند مخفیگاه او را در شهرستان آستارا ردیابی کنند، اما از آنجا که مدرکی مبنی بر دست داشتن این زن در سرقت‌ها وجود نداشت، بنا بر این پلیس رفت و آمد‌های وی را به‌طور نامحسوس تحت نظر قرار داد تا اینکه این زن برای اجرایی کردن نقشه سرقت از یک مجتمع مسکونی دیگر وارد عمل شد.

سرهنگ محمد نمازی، فرمانده انتظامی آستارا در این باره گفت: با بررسی نحوه سرقت‌ها و شباهت آن‌ها به یکدیگر مشخص شد این زن زنگ خانه‌ها را به صدا درآورده و به بهانه اینکه مهمان یکی از همسایه‌هاست وارد حیاط خانه شده و اقدام به سرقت می‌کرد. پس از ارتکاب جرم نیز با سرعت از محل متواری می‌شد.

متهم در بررسی فنی پلیس به ۶ فقره سرقت از حیاط خانه‌ها در شهرستان آستارا اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up