• شناسه خبر : 8286
  • تاریخ انتشار : 31 خرداد 1398 - 09:36

استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌ها و مشوق‌های لازم برای احداث هتل 5ستاره در اردبیل مهیاست و با تأمین زمین، زیرساخت‌ها و ارائه تسهیلات درصدد هستیم راه‌اندازی هتل‌های 5ستاره در استان را گسترش دهیم.

اکبر بهنامجو

به گزارش شهرخوان، استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌ها و مشوق‌های لازم برای احداث هتل ۵ستاره در اردبیل مهیاست.

اکبر بهنامجو در جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت برلیان در اردبیل اظهار داشت: زیرساخت‌ها و مشوق‌های لازم برای احداث هتل 5ستاره در اردبیل مهیاست و با تأمین زمین، زیرساخت‌ها و ارائه تسهیلات درصدد هستیم راه‌اندازی هتل‌های 5ستاره در استان را گسترش دهیم.

وی با اشاره به دستاوردهای کنفرانس بین‌المللی گردشگری سلامت در استان بیان کرد: این اجلاس یک فرصت بسیار مناسب و ارزشمند برای توسعه و تداوم همکاری‌ها و تعاملات با سرمایه‌گذاران است که خوشبختانه اردبیل توانست در این زمینه به یک خروجی قابل قبول و مورد انتظار دست یابد.

احداث مجتمع‌های آب‌درمانی در استان

استاندار اردبیل گفت: احداث مجتمع‌های آب‌درمانی در استان نیز از دیگر موارد سرمایه‌گذاری است که در این زمینه اهمیت به سرمایه‌گذاری یک اولویت مهم و اساسی است و در راستای توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی و بسته‌بندی محصولات کشاورزی درصدد هستیم به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

بهنامجو اظهار کرد: راه‌اندازی تورهای گردشگری و معرفی اردبیل به جامعه هدف کشورهای همسایه نقطه عطفی برای توسعه حوزه سرمایه‌گذاری است که این موضوع برای ما یک اولویت مهم و اساسی بوده و درصدد هستیم در این زمینه موفق عمل کرده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی تصریح کرد: اجرای طرح زمستان بیدار و نیز توسعه ورزش‌های زمستانی نیز با استقبال خوب سرمایه گذاران روبه‌رو می‌شود که انتظار می‌رود در تمامی این موارد برنامه‌های مناسبی تدوین شود تا در تمام فصول سال به معرفی جاذبه‌های گردشگری استان پرداخته و اردبیل را به قطب گردشگری کشور تبدیل کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up