• شناسه خبر : 8501
  • تاریخ انتشار : 01 تیر 1398 - 12:05

مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بیش از 28 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی این استان طی سه ماهه نخست سال‌جاری ثبت شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 6.4 درصد افزایش یافته است.

جاده
به گزارش شهرخوان، مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بیش از 28 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی این استان طی سه ماهه نخست سال‌جاری ثبت شده است.

علی رحمتی در جریان بازدید از محور اردبیل- آستارا اظهار کرد: بیش از 28 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی این استان طی سه ماهه نخست سال‌جاری ثبت شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 6.4 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: بیش‌ترین میزان تردد با یک میلیون و 495 هزار مورد در محور اردبیل- آستارا و کم‌ترین میزان با 97 هزار مورد در محور سه راهی فیروز آباد- خلخال به ثبت رسیده است.

 

علی رحمتی

مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اینکه از کل ترددهای به ثبت رسیده، 9 درصد مربوط به خودروهای سنگین است، تاکید کرد: به منظور ایمن‌سازی محورها نیروهای راهداری به صورت مستمر در جاده‌ها حضور دارند.

دبیر کمیسیون مدیریت امینی حمل‌ونقل استان با اشاره به آماده‌سازی اکیپ‌های راهداری تابستانی تصریح کرد: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی اکیپ‌ها در حالت آماده‌باش هستند و تمامی راهدارخانه‌ها نیز تجهیز شده است.

عضو شورای اداری استان از تداوم عملیات راهداری خبر داد و تشریح کرد: تعمیر تابلوهای ایمنی، خط‌کشی محورها، لکه‌گیری و روکش آسفالت، آشکارسازی سرعت‌گیرها و تعمیر روشنایی جاده‌ها توسط اکیپپ‌های این سازمان به صورت مستمر انجام می‌شود.

وی گفت: علاوه بر این بازدیدهایی از روند فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر، پایانه‌ها و مجتمع‌های خدماتی- رفاهی بین‌راهی در دستور کار است تا بتوانیم تابستان ایمنی را برای رانندگان و مسافران رقم بزنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up