• شناسه خبر : 8550
  • تاریخ انتشار : 01 تیر 1398 - 07:57

در ادامه سومین جشنواره فرهنگی و ورزشی بازنشستگان کشوری، مسابقات استانی تیراندازی با تفنگ بادی ویژه بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل در یک مرحله و در محل سالن تیراندازی ورزشگاه تختی اردبیل برگزارشد.

h230 1

به گزارش شهرخوان، در ادامه سومین جشنواره فرهنگی و ورزشی بازنشستگان کشوری، مسابقات استانی تیراندازی با تفنگ بادی ویژه بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل در یک مرحله و در محل سالن تیراندازی ورزشگاه تختی اردبیل برگزارشد.

قاسمعلی جعفری مدیر صندوق بازنشستگی استان اردبیل گفت: در این دوره از رقابت هاي ورزشی بازنشستگان، بر اساس شیوه نامه جدید و در راستای ایجاد نشاط و شادابی در بین جامعه بازنشستگی استان اردبیل و ترویج مستمر فرهنگ ورزش سلامت محور ، رقابت ها به گونه برنامه ریزی گردید که ورزشکاران هر ماه در یکی از شش رشته ورزشی شطرنج ، دارت ، تنیس روی میز ، دو ۱۵۰۰ متر ، شنا و تیراندازی با تفنگ بادی به رقابت بپردازند.

جعفری هدف اصلی صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی ، افزایش نشاط اجتماعی، کاهش ناهنجاریهای جسمی و روحی و کاهش هزینه درمان است وصندوق بازنشستگی کشوری در استان اردبیل در تلاش است تا برای نخستین بار در سومین دوره این جشنواره، در کنار برگزاری مسابقات ورزشی استانی بسترسازی مناسب برای توسعه سلامت جسمانی و روانی و نهادینه سازی فرهنگ ورزش همگانی در میان بازنشستگان صورت گیرد. مدیر صندوق بازنشستگی استان اردبیل درادامه تاکید کرد: سومین جشنواره فرهنگی و ورزشی ویژه بازنشستگان کشوری از اردیبهشت ماه سال جاری در 31 استان کشور آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت. همچنین مسابقات کشوری جشنواره متشکل از نفرات اول هر رشته ورزشی در استان ها ، نیمه دوم امسال در شهر تهران برگزار می شود.

جعفری گفت: مسابقه تيراندازي با تفنگ بادي با حضور 20 نفر از بازنشستگان آقا و خانم در روز چهارشنبه مورخه 22 خرداد ماه سالجاری همزمان با تهران و سایر استان ها ، با شور و اشتیاق بازنشستگان عزیز و با رقابت سالم برگزار شد. درپایان مسابقات خانم مریم افسرخیاوی در قسمت بانوان حائز رتبه اول و در قسمت مردان ، آقای حسن اسدزاده بعنوان رتبه اول ، آقای داود کیانی رتبه دوم و آقای احمد پزشک نمین رتبه سوم مسابقات را بدست آوردند.لازم به توضیح است جوایز برندگان مسابقات طی مراسمی در روز 25 ذیحجه ” روز تکریم از بازنشستگان” به آنان اهدا خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up