• شناسه خبر : 9102
  • تاریخ انتشار : 12 تیر 1398 - 11:48

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: سالانه 3 میلیون و 600 هزارتن کالا و حدود 2 میلیون نفر مسافر توسط شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر استان جابجا می شود.

51

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 14هزارو 321 راننده در استان اردبیل کارت هوشمند دارند.

علی رحمتی که در جلسه انجمن صنفی کالا و حمل و نقل اردبیل سخن می گفت با بیان اینکه داشتن کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافر بعنوان مدرک شناسایی رانندگان در بخش حمل و نقل جاده ای محسوب می شود افزود:سال گذشته 724 عدد کارت هوشمند رانندگی برای ناوگان های باری و مسافری برای اولین بار صادر شد.

وی گفت: در سه ماه اول سال جاری نیز تعداد 116 عدد کارت هوشمند رانندگی ناوگان باری و مسافری صادر شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل وضعیت حمل و نقل کالار و بار در استان را کاملا عادی و روان دانست و افزود:کارت هوشمند،کارتی با ضریب امنیتی بالا به شمار می رود که امکان ذخیره سازی اطلاعات و لحاظ کردن اطلاعات کارت با سایر سیستم های عملیاتی مانند امکان شناسایی دقیق رانندگان، تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده در کارت شناسایی را فراهم می کند.

اتوبوس ترمینال

رحمتی از فعالیت87 شرکت حمل و نقل کالا،59 شرکت مسافربری،11 هزارو 932 دستگاه ناوگان مسافربری اعم از اتوبوس،مینی بوس،سواری عمومی و 7 هزارو 763 دستگاه ناوگان باری در استان اردبیل خبــر داد و تصریح کرد : سالانه 3 میلیون و 600 هزارتن کالا و حدود 2 میلیون نفر مسافر توسط شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر استان جابجا می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up