• شناسه خبر : 9220
  • تاریخ انتشار : 14 تیر 1398 - 05:07

امام جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه این شهر شهردار ندارد و سرپرست هم اختیار تام نداشته، گفت: کارهای عمرانی شهر در شأن این شهر نیست و مردم شهر پارس آباد از نبود بیش از هفت ماهه شهردار گلایه دارند.

شهرداری

امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: علی‌رغم تذکرهای چندین هفته در تریبون نماز جمعه در خصوص انتخاب شهردار شهر پارس آباد تا این لحظه هیچ واکنشی از مسؤولان دیده نشده است.

حجت الاسلام سید سعید رشادی اظهار کرد: شهر پارس آباد بر اساس توصیه‌ها و تاکیدهای متعدد همچنان شهردار ندارد و ما از مسؤولان ذیربط می‌خواهیم در اسرع وقت تکلیف شهرداری پارس آباد مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد گفته که ما شهردار را چهار ماهه انتخاب کرده‌ایم و منتظر جواب استانداری هستیم، افزود: در هر حال شهر پارس آباد شهردار ندارد و سرپرست هم اختیار تام نداشته و کارهای عمرانی شهر در شأن این شهر نیست و مردم شهر پارس آباد از نبود بیش از هفت ماهه شهردار گلایه دارند.

 

شهرداری پارس آباد

 

امام جمعه شهرستان پارس آباد در خصوص توقیف کشتی نفتکش ایرانی توسط دولت انگلیس عنوان کرد: نمونه بارز راهزنی بین‌المللی است و اقدام این حرکت دولت انگلیس را محکوم می‌کنیم.

حجت الاسلام رشادی با اشاره به اینکه با ارزش‌ترین انسان آن کسی است که در خدمت مردم باشد، اظهار داشت: خدمت به خلق بالاترین عبادات است.

وی در خصوص 14 تیرماه، روز قلم ضمن تبریک این روز، گفت: باید در جامعه از نویسندگان و اهل قلم حمایت شود چرا که در قرآن کریم هم به قلم قسم یاد شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up