• شناسه خبر : 9232
  • تاریخ انتشار : 15 تیر 1398 - 12:36

خانمی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مدعی شد که بوی بسیار نامطبوعی از داخل کمد دیواری داخل اتاق‌خواب منزلشان به مشام می‌رسد و از پلیس تقاضای کمک کرد.

جرم درگیری و قتل
شهرخوان: جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف جسد در کمد دیواری خبر داد.

روز گذشته خانمی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مدعی شد حدوداً یک هفته قبل به منزلش جدیدشان در منطقه میدان شهدا نقل مکان کرده و در آنجا مستاجر هستند.

این خانم مدعی شد که بوی بسیار نامطبوعی از داخل کمد دیواری داخل اتاق‌خواب منزلشان به مشام می‌رسد و از پلیس تقاضای کمک کرد.

با این تماس، عوامل انتظامی کلانتری ۱۱۰ شهدا در محل حاضر شدند و با بررسی اولیه مشخص شد بوی نامطبوع متصاعد شده، احتمالا به خاطر وجود یک جسد داخل کمد است.

بررسی‌های بیشتر نشان داد کف کمد تازه ساخته شده و نمناک است لذا طی هماهنگی با بازپرس کشیک قتل، کف کمد برداشته شد.

ماموران با برداشتن کف کمد با جسد مردی مواجه شدند که حدوداً ۷۰ سانتی‌متر پایین‌تر از کف کمد دفن شده و دست و پایش بسته بود.

بررسی‌های بیشتر نشان داد مقتول متولد ۱۳۵۸ بوده و پیش از به همراه همسر و دخترش ساکن این منزل بوده‌اند.

با توجه به شواهد موجود، ظن به این رفت که همسر مقتول مرتکب جنایت شده لذا دستورات برای دستگیری همسر مقتول و دخترش صادر شد و عوامل کلانتری ۱۱۰ شهدا در محل سکونت جدید این افراد حاضر شده و همسر ۴۶ ساله مقتول و دخترش را بازداشت کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: بازجویی اولیه از متهم صورت گرفته و وی برای بررسی‌های بیشتر تحویل اداره دهم آگاهی شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up