• شناسه خبر : 9242
  • تاریخ انتشار : 15 تیر 1398 - 01:26

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر در سطح استان اردبیل سه کارخانه تولید آسفالت فعال است که از تجهیزات مطلوب و استانداردی برخوردار نیستند که نیاز است ضمن تجهیز این کارخانه‌ها، خطوط تولیدشان نیز استانداردسازی شود.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، مسعود امامی یگانه در جلسه شورای فنی که در استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: کارخانجات تولید قیر و آسفالت استان به غیر از کارخانه شهرداری اردبیل از حداقل امکانات و استانداردها هم برخوردار نیستند که باید استانداردسازی خطوط تولید آسفالت استان اردبیل مورد توجه قرار گیرد.

استاندارسازی خط تولید کارخانه قیر و آسفالت

وی افزود: در حال حاضر در سطح استان اردبیل سه کارخانه تولید آسفالت فعال است که از تجهیزات مطلوب و استانداردی برخوردار نیستند که نیاز است ضمن تجهیز این کارخانه‌ها، خطوط تولیدشان نیز استانداردسازی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بیان کرد: مطابق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام یافته اعتبارات موجود در حوزه فنی را با مکانیسم تعریف شده به صورت کامل جذب و با توجه به محدودیت فصل کاری در اردبیل در اسرع وقت به کار خواهیم بست.

آسفالت

پیگیری مستمر ارتقای تولید خط تولید

وی تاکید کرد: با کارگروه‌های تشکیل شده‌ کارخانجات تولید آسفالت و قیر سطح استان به منظور ارتقای کیفیت خط تولیدشان مورد بازرسی قرار می‌گیرند و روند حل مسائل مربوط به آ‌ن‌ها به صورت مستمر پیگیری خواهد شد.

امامی یگانه تصریح کرد: با وجود محدودیت منابع و مشکلات موجود نهایت سعی خود را می‌کنیم تا دستگاه‌های اجرای پروژه‌های خود را در حداقل زمان ممکن به پایان برسانند.

وی با اشاره به مشکلات شهرداری‌ها بیان کرد: ضمن ارتقا کیفی قیر و آسفالت تولید شده در سطح استان حل مشکلات شهرداری‌ها را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد تا در زمینه تهیه و توزیع قیر مشکلی نداشته باشند.

آسفالت

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل؛ بهبود کیفیت قیر تولیدی در سطح استان صرفه‌جویی چشم‌گیری را در حفظ منابع مالی و صرف آن به توسعه و گسترش حوزه‌های عمرانی دیگر سبب می‌شود که نیاز جدی است تا مسوولین اهتمام ویژه‌ای جهت استانداردسازی خطوط تولید قیر و آسفالت استان داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up