• شناسه خبر : 9355
  • تاریخ انتشار : 17 تیر 1398 - 11:25

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: برای اجرای روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در استان اردبیل ۴۳ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

51

 

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: برای نخستین بار عملیات روکش آسفالت حفاظتی (میکروسرفیسینگ) در ۳۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان اجرا شد.

علی رحمتی در بازدید از روند اجرای عملیات روکش آسفالت حفاظتی محور اردبیل – نمین افزود: برای اجرای روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در استان اردبیل ۴۳ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسایش، تمایز رنگ، عدم نیاز به غلطک زنی، هزینه بسیار کم در مقایسه با سایر طرح‌های آسفالت، ضخامت کم و سرعت اجرای بسیار بالا را از جمله مزایای مهم روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ ذکر کرد.

آسفالت

 

وی بیان کرد: با توجه به استفاده از قیر امولسیون در اجرای این نوع پوشش و همخوانی آن با محیط زیست از آلودگی‌های محیطی جلوگیری به عمل می‌آید.

وی با اشاره به اینکه امسال ۴۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شده است، گفت: امیدواریم فرمانداران شهرستان ها با تخصیص بموقع اعتبارات راهداری این اداره کل را در اجرای طرح‌های مختلف و خدمت به مردم بیش از پیش یاری کنند.

فرماندار اردبیل هم با قدردانی از اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در ایمن سازی جاده‌ها گفت: آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در ۱۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان اردبیل درحال اجراست.

 

جواد زنجانی افزود: باتوجه به اینکه جاده اردبیل – آستارا پرترددترین محور استان اردبیل است برای بهبود وضعیت ایمنی عبور و مرور در این مسیر این طرح با استفاده از فناوری جدید اجرا می‌شود.

وی همچنین از انجام عملیات روکش آسفالت حفاظتی در هفت کیلومتر از محور اردبیل – مغان در حوزه استحفاظی شهرستان اردبیل طی روزهای آینده خبر داد.

۶۱۳۰/‏‬ ۱۲۵۷دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up