• شناسه خبر : 9417
  • تاریخ انتشار : 18 تیر 1398 - 09:17

روز شنبه 15 تیر فریبا 36 ساله برای رفتن به کشور ترکیه، چمدانش را بست و قبل از حرکت با یک آژانس تلفنی تماس گرفت و یک خودرو برای رفتن به فرودگاه امام خمینی «ره» رزرو کرد.

حوادث

شهرخوان: روز شنبه 15 تیر فریبا 36 ساله برای رفتن به کشور ترکیه، چمدانش را بست و قبل از حرکت با یک آژانس تلفنی تماس گرفت و یک خودرو برای رفتن به فرودگاه امام خمینی «ره» رزرو کرد.

دو ساعت مانده بود تا هواپیما به سمت کشور ترکیه پرواز کند که راننده آژانس زنگ خانه را به صدا در آورد و فریبا با چمدان بزرگش از خانه‌اش در منطقه سعادت آباد خارج و سوار بر خودروی آژانس تلفنی شد.

همه چیز عادی به نظر می‌رسید تا این که یک پژو جلوی راه آن ها را گرفت و به راننده دستور داد تا در کنار اتوبان توقف کند.

فریبا و راننده از حرکت سه مرد سوار بر خودروی پژو شوکه شده بودند و خودرو در کنار اتوبان متوقف شد و در همین هنگام سه مرد جوان با چهره‌های فریبنده از خودرو پیاده شدند و ادعا کردند مامور هستند و دستور دادند تا فریبا همراه چمدانش سوار خودروی آن ها شود.

زن جوان هر چه پرسید علت این کار چیست ؟ مردان غریبه ادعا کردند باید همراه آن ها به اداره برود و همه چیز آن جا مشخص می‌شود و این در حالی بود که فریبا تاکید می‌کرد که تا یک ساعت دیگر هواپیما پرواز می‌کند اما مردان مرموز بی‌تفاوت بودند و به ناچار فریبا سوار خودروی آن ها شد.

سرقت میلیاردی از خانه

یک ساعت از رفتن فریبا با مردان غریبه گذشت که او با صدایی لرزان و وحشت زده با خواهرش تماس گرفت و از او خواست تا به خانه‌اش در منطقه سعادت آباد برود و قفل خانه را عوض کند.

خواهر فریبا با شنیدن این درخواست شوکه شد و وقتی فهمید سناریوی یک سرقت میلیاردی در حال رقم خوردن است به سرعت به خانه خواهرش رفت اما دیگر دیر شده بود و دزدان با حضور در خانه فریبا دست به سرقت طلا، پول و وسایل با ارزش زده و هیچ سرنخی از خود به جا نگذاشته بودند.

پلیس وارد عمل شد

فریبا که بیش از یک میلیارد تومان از او سرقت کرده بودند پس از تماس با پلیس برای پیگیری پرونده‌اش به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از ماجرای آدم ربایی میلیاردی پرده برداشت.

صبح روز گذشته فریبا در حضور بازپرس جنایی تهران در دادسرای ناحیه 27 تهران گفت: وقتی سه مرد خودروی آژانس را متوقف کردند به بهانه‌های مختلف و تهدید مرا سوار خودرویشان کردند و ابتدا فکر می‌کردم آن ها مامور هستند تا این که مرا به منطقه جاجرود بردند و سپس گوشی موبایل و چمدانم را گرفتند.

وی افزود: مردان غریبه در جاجرود اقدام به سرقت دلار و پول‌های همراه من کردند و قبل از این که سناریوی سرقت را به اجرا برسانند توانستند آدرس خانه‌ام را از من بگیرند و در ادامه کلید خانه را از من دزدیدند و پس از فرار آن ها وقتی توانستم خودم را به یک تلفن برسانم با خواهرم تماس گرفتم که به خانه برود و مانع سرقت دزدان خشن شود اما دیگر دیر شده بود و دزدان بیش از یک میلیارد از خانه‌ام سرقت کرده بودند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس پرونده برای دستگیری آدم‌ ربایان فریبکار وارد عمل شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up