• شناسه خبر : 9786
  • تاریخ انتشار : 24 تیر 1398 - 12:56

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با توجه به تاکید استاندار اردبیل، برای احداث کانال فاراب با استفاده از اعتبارات ملی باید دستگاه‌های مربوطه نسبت به پیگیری این اعتبارات اقدامات لازم را به کار گیرند.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تا کنون حدود ۱۸۶ میلیارد تومان برای ساخت سد مخزنی گیوی هزینه شده، و ۲۲۰ میلیارد تومان نیز از محل فاینانس داخلی برای تکمیل شبکه پایاب این سد در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است.

مسعود امامی یگانه در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی شهرستان کوثر اظهار داشت: تا کنون حدود 186 میلیارد تومان برای ساخت سد مخزنی گیوی هزینه شده، و 220 میلیارد تومان نیز از محل فاینانس داخلی برای تکمیل شبکه پایاب این سد در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است.

وی تصریح کرد: حجم تنظیمی این سد، 76 میلیون متر مکعب است که نقش مهمی در تامین آب مورد نیاز شهرستان ایفا می‌کندو یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار در استان به شمار می‌رود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان در حوزه گردشگری افزود: راه‌های منتهی به مناطق گردشگری شهرستان کوثر، به ویژه مسیر منتهی به آبگرم با اقدامات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، برای حضور مسافران آماده‌سازی شود.

امامی یگانه بیان کرد: با توجه به تاکید استاندار اردبیل، برای احداث کانال فاراب با استفاده از اعتبارات ملی باید دستگاه‌های مربوطه نسبت به پیگیری این اعتبارات اقدامات لازم را به کار گیرند.

وی گفت: سال گذشته 900 میلیون تومان از طریق خزانه و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و 680 میلیون تومان نیز در قالب قیر رایگان، در اختیار شهرداری کوثر قرار گرفت که امیدواریم این مقدار امسال افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل اظهار کرد: مشکلات شهرک گلخانه‌ای 19 هکتاری فیروزآباد با تعامل سازمان جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی مرتفع می‌شود.

گلخانه

امامی یگانه با اشاره به تکمیل ساختمان اداری و پروژه‌های نیمه تمام شهرستان کوثر افزود: همه دستگاه‌ها امسال باید نسبت به جذب اعتبارات ملی اهتمام ویژه داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up