• شناسه خبر : 9814
  • تاریخ انتشار : 24 تیر 1398 - 02:59

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه خط دوم انتقال گاز اردبیل پیگیری و در الویت اقدامات مسئولان استان قرار گرفته است.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه خط دوم انتقال گاز اردبیل پیگیری و در الویت اقدامات مسئولان استان قرار گرفته است.

مسعود امامی یگانه در آیین معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل افزود: یکی دیگر از برنامه‌ها و طرح‌های اولویت دار راه اندازی خط انتقال جدید در پارس آباد مغان برای تامین گاز منطقه آزاد تجاری و صنعتی و شهرک های گلخانه ای است که مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: همچنین احداث خط انتقال گاز به پروژه پتروشیمی آرتا انرژی اردبیل در دستور کار قرار گرفته و امید است این طرح ها و برنامه ها بزودی تحقق یابد.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: احداث ساختمان شرکت گاز در شهرهای جدید باید در دستور کار قرار بگیرد تا از مراجعه مکرر شهروندان به مرکز استان جلوگیری شود.

امامی افزود: در سفر آتی رییس جمهوری به اردبیل چند پروژه گازرسانی با ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار در مناطق مختلف استان به بهره‌برداری می رسد.

گاز رسانی

وی مدیریت مصرف گاز را یادآور شد و گفت: نیازمند تدوین یک برنامه جامع و مشخص برای بازنگری در ساخت و سازها و مدیریت مصرف بهینه انرژی در استان هستیم.

وی گفت: شرکت ملی گاز یکی از شرکت‌های توانمند و فعال در خاورمیانه محسوب می‌شود و در کنار توسعه اقتصادی و اجتماعی می‌تواند در ایجاد رفاه عمومی نقش بزرگی را ایفا کند.

در این آیین از زحمات فیروز خدایی قدردانی و سردار اسماعیلی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان اردبیل معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up