• شناسه خبر : 9878
  • تاریخ انتشار : 26 تیر 1398 - 11:20

شهردار اردبیل گفت: نباید با تغییر مدیریتی شاهد کاهش میزان ارائه خدمات هم از لحاظ کمی و هم از نظر کیفی به شهروندان شود.

حمید لطف اللهیان

پویایی و فعال بودن شهرداری اردبیل نیازمند جوان‌گرایی است

مسئولان شهرداری‌ها باید به پروژه‌های عمرانی اهمیت بسیاری بدهند

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اردبیل با بیان اینکه مسئولان شهرداری‌ها باید به پروژه‌های عمرانی اهمیت بسیاری بدهند، اظهار داشت: تمامی برنامه‌های مناطق شهرداری کاملا مشخص شده است و مسئولان شهرداری‌ها باید به پروژه‌های عمرانی اهمیت بسیاری بدهند.

وی پویایی شهرداری اردبیل را مستلزم جوانگرایی دانست و افزود: برای پویایی و فعال بودن سازمان شهرداری اردبیل باید با رویکرد جوانگرایی و با استفاده از ظرفیت جوانان پیش برویم.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه هرگونه تغییر مدیریت نباید سبب کاهش میزان ارائه خدمات به شهروندان شود، تصریح کرد: نباید با تغییر مدیریتی شاهد کاهش میزان ارائه خدمات هم از لحاظ کمی و هم از نظر کیفی به شهروندان شود.

دست یابی به جامعه ای توسعه یافته با انسان های توسعه یافته

شهردار اردبیل بیان کرد: با انسان‌های توسعه یافته می‌توانیم به شهر و جامعه‌ای توسعه یافته دست یابیم و همواره فاصله‌گیری از کارهای روزمره و تکراری می‌تواند ما را به شهر توسعه یافته برساند.

وی اقدامات انجام شده در مجموعه شهرداری اردبیل را نتیجه تلاش مسئولان شهرداری اردبیل دانست و اظهار کرد: مجموعه شهرداری اردبیل در طی چند سال گذشته اقدامات خوبی در راستای بهبود روش‌ها و شیوه‌های برنامه‌ها و پروژه‌هایی که در شهر اجرا می شود انجام داده ‌است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up