• شناسه خبر : 10755
  • تاریخ انتشار : 13 مرداد 1398 - 01:53

مراسم کلنگ زنی درمانگاه تخصصی شهرستان بیله سوار که به نام امام رضا(ع) مزین با حضور فرماندار شهرستان،علی ضیا مجری برنامه فرمول یک شبکه یک سیما، مسئولین بهداشت ودرمان استان اردبیل ،نمایندگان بنیاد برکت و جمعی از روسای ادارات شهرستان برگزار شد.

کلنگ زنی

شهرخوان: مراسم کلنگ زنی درمانگاه تخصصی شهرستان بیله سوار که به نام امام رضا(ع) مزین با حضور فرماندار شهرستان،علی ضیا مجری برنامه فرمول یک شبکه یک سیما، مسئولین بهداشت ودرمان استان اردبیل ،نمایندگان بنیاد برکت و جمعی از روسای ادارات شهرستان برگزار شد.

حسن قبادی فرماندار شهرستان بیله سوار در حاشیه این مراسم اظهار کرد: این درمانگاه تخصصی در زمینی به مساحت هزار و 200 متر مربع وبا زیربنایی هفتصد و پنجاه متر مربع وبا اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان ساخته خواهد شد.

فرماندار شهرستان مرزی بیله سوار درمانگاه را حاصل زحمات و پیگیری های امام جمعه بیله سوار مرحوم حاج آقا جدایی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: پس از اتمام این درمانگاه سرانه سلامت شهرستان رشد چشمگیری داشته باشد.

فرماندار شهرستان بیله سوار از همه مسئولین و خیرین که در احداث این کلینیک همکاری داشتند تقدیر کرد.

مرحوم حجت الاسلام جدایی امام جمعه بیله سوار در برنامه فرمول یک ، درخواست ساخت درمانگاه تخصصی در این شهرستان را داشتند و تا آخرین روزهایی که از سلامتی اندک جسمی برخوردار بودند، مراتب را از طرق مختلف مکررا پیگیر بودند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up