• شناسه خبر : 11218
  • تاریخ انتشار : 24 مرداد 1398 - 12:40

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 5 پلاک با مساحتی حدود 5 هزار هکتار در اراضی کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر بعد از رفع تداحلات به اراضی زراعی تبدیل و وارد چرخه کشت وتولید شده است.

زمین خواری

به گزارش شهرخوان، مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تمامی قلع و قمع‌های ساخت‌ و سازهای غیر مجاز در اراضی ملی کشاورزی در استان اردبیل طبق مجوز مراجع قضایی انجام می‌شود.

یاور میرزایی در بازدید از اراضی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: در بحث حفاظت و حراست از اراضی کشاورزی باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری تمامی مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی با ما مشارکت داشته باشد و ما نیز در راستای صیانت از اراضی ملی تلاش می‌کنیم.

برخورد جدی با ساخت و ساز غیر مجازی در اراضی کشاورزی ملی

وی با بیان اینکه با هر ساخت و ساز غیر مجازی در اراضی کشاورزی ملی در سطح استان اردبیل برخورد می‌شود افزود: با هر ساخت و ساز غیر مجازی در اراضی کشاورزی ملی در سطح استان اردبیل برخورد می‌شود و تمامی قلع و قمع‌های ساخت‌ و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی در استان اردبیل طبق مجوز مراجع قضایی انجام می‌شود.

زمین خواری

میرزایی با اشاره به قلع و قمع 1 واحد نگهداری اسب در شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: اخیرا بنا به حکم قصایی اقدام به قلع و قمع یک واحد نگهداری اسب در مشگین‌شهر شد که صاحب آن پس از دریافت موافقت اصولی از اداره کل ورزش و جوانان به صورت خودسرانه و غیر قانونی بدون دریافت مجوز تغییر کاربری اقدام به احداث مرکز پرورش اسب نموده بود.

صدور مجوز برای واگذاری اراضی در استان اردبیل

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از صدور مجوز برای واگذاری اراضی در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: در راستای حمایت از سرمایه گذاران در استان اردبیل و تحقق شعار رونق تولید سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اهتمام ویژه به بحث صدور موافقت‌نامه و مجوز برای فعالت در اراضی ملی کشاورزی دارد و در استان اردبیل 265 مورد واگذاری مجوز تغییر کاربری و 145 مورد نیز واگذاری اراضی ملی کشاورزی را داشته‌ایم.

زمین خواری

وی با بیان اینکه 5 پلاک در اراضی کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر بعد از رفع تداحلات وارد چرخه کشت شده‌اند اظهار کرد: در کمیسیون استانی رفع تداخلات در شهرستان مشگین‌شهر 5 پلاک با مساحتی حدود 5 هزار هکتار مورد بررسی قرار گرفته است و 451 هکتار ازاراضی ملی کشاورزی در این شهرستان به اراضی زراعی تبدیل و وارد چرخه کشت وتولید شده است.


اخبار استان اردبیل | جهاد کشاورزی استان اردبیل | ساخت و ساز غیرمجاز | اراضی کشاورزیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up