• شناسه خبر : 11971
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1398 - 06:48

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: انتظار ما از مصرف‌کنندگان گاز مدیریت مصرف و استفاده صحیح از گاز طبیعی است تا بتوانیم در فصول سرد سال شرایط را به وضعیت مطلوب رسانده و به جلوگیری از قطعی گاز اقدام کنیم.

گاز
به گزارش شهرخوان، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به این که ۷۹ روستای اردبیل از گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند گفت: بر همین اساس ۳۰۰۰ خانوار روستایی در اردبیل به جمع مشترکین گاز طبیعی می‌پیوندند.

سردار اسماعیلی در مراسم گازرسانی به روستاهای بیله‌سوار اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت 79 روستای اردبیل از گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند که بر همین اساس سه هزار خانوار روستایی در اردبیل به جمع مشترکین گاز طبیعی می‌پیوندند.

 بهره‌مندی یک هزار و 248 روستای اردبیل از نعمت گاز طبیعی

وی با اشاره به این که یک هزار و 248 روستای اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند گفت: این میزان 93 درصد خانوار روستایی را شامل می‌شود که درصدد هستیم پرونده گازرسانی به روستاهای اردبیل را بسته و شاهد اتمام گازرسانی در استان اردبیل باشیم که در آینده‌ای نزدیک عملی خواهد شد.

پروژه کانال گاز

شبکه‌گذاری گاز طبیعی برای 100 خانوار روستایی در اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: شبکه‌گذاری 15 هزار متری برای 100 خانوار روستایی نیز انجام یافته است که خوشبختانه در قالب اجرای این پروژه‌ها توانسته‌ایم در امر گازرسانی در استان موفق عمل کرده و به اهداف خود در راستای توسعه روزافزون شبکه توزیع گاز موفق عمل کنیم.

گاز رسانی

اسماعیلی تصریح کرد: انتظار ما از مصرف‌کنندگان گاز طبیعی مدیریت مصرف و استفاده صحیح از گاز طبیعی است تا بتوانیم با این حرکت ارزشمند در فصول سرد سال شرایط را به وضعیت مطلوب رسانده و در امر مصرف بهینه و جلوگیری از قطعی گاز اقدام کنیم که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: بهره‌مندی خانوار روستایی از نعمت گاز مهم‌ترین رسالت این مجموعه است و درصدد هستیم با تدوین برنامه‌های مناسب و تزریق اعتبارات به موقع و مناسب در اسرع وقت پروژه‌های گازرسانی را به اتمام رسانده و با خدمات‌رسانی به مردم به وظیفه خود جامه عمل بپوشانیم.


اتمام پروژه‌های گازرسانی با تزریق به موقع اعتباراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up