• شناسه خبر : 25368
  • تاریخ انتشار : 09 اردیبهشت 1399 - 07:00

سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان، از مرگ دختر ۷ ساله ای به نام حنا در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: این دختر در حال کار در مزرعه دچار حادثه شد.

دختر روستا

شهرخوان: فرمانده انتظامی شهرستان ایوان، گفت: غروب روز گذشته “حنا” دختر ۷ ساله ساکن یکی از روستاهای “ایوان” در حال کمک به خانواده دچار حادثه شد و به کما رفت.

سرهنگ “سعید عالی پور” با اعلام این خبر اظهار داشت: غروب روز گذشته در یکی از روستاهای تابعه شهرستان “ایوان” حنا دختر بچه ۷ ساله ای که همیشه به پدر و مادرش کمک می کرد در حال انتقال گاو از محل چرا در اطراف روستا به خانه بود که افسار گاو به دور کمرش پیچیده و بر اثر رم کردن آن دچار حادثه می شود.

این مقام انتظامی گفت: این گاو مسافتی این دختر ۷ ساله را روی سنگلاخ و آسفالت جاده روستا می‌کشد و بر اثر ضربات وارده به سر و بدنش وی بیهوش و اهالی روستا به کمکش می آیند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان خاطرنشان کرد: پس از متوقف کردن گاو توسط اهالی روستا، مردم طناب از دور کمر بی جان حنا باز می کنند و او را سریعاً به درمانگاه شهر “زرنه” و از آنجا نیز به علت وخامت حالش از طریق اورژانس هوایی به بیمارستان مرکز استان اعزام می کنند.

سرهنگ عالی پور با بیان اینکه این دختر ۷ ساله پس از به کما رفتن و علی رغم تلاش پزشکان صبح امروز در بیمارستان فوت کرد.

به گزارش سایت پلیس، وی به والدین توصیه کرد به فرزندانشان کارهایی را که متناسب با سن و جسم آنها نیست واگذار نکنند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up