• شناسه خبر : 25934
  • تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1399 - 02:46

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: برای حفظ سرمایه‌های موجود در بخش صنعت و حفظ اشتغال از تمام ظرفیت‌های استان استفاده می کنیم.


کارگر صنعت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۱۵۵ طرح صنعتی در سال جهش تولید با هدف اشتغال‌زایی به بهره‌برداری می‌رسد.
رامین صادقی افزود: برای اجرای این طرح‌ها با اشتغالزایی ۶ هزار نفر ۳۵ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خواهد شد.
وی ضمن اشاره به حفظ سرمایه‌های موجود در بخش صنعت و حفظ اشتغال گفت: در این زمینه از تمام ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات موجود و فعال کردن ظرفیت‌های بخش صنعت استفاده می‌کنیم.
صادقی اظهار داشت: در سال جهش تولید یکی از برنامه‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی جدید بوده و در این زمینه این سازمان تمام تلاش خود را در حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی انجام می‌دهد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سال گذشته اقدامات خوبی در حمایت از تولید و رونق واحدهای صنعتی انجام شد و این اقدام زمینه اجرای برنامه‌های مناسب در سال جهش اقتصادی را فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته  ۵۷ واحد راکد به چرخه تولید بازگشت، اظهارداشت: این واحدها با مشکلات مدیریتی، حقوقی و بانکی روبرو بودند و با رفع مشکل دوباره فعال شدند.
صادقی گفت: هم‌اکنون تعدادی از واحدهای تولیدی استان بر اساس ظرفیت اسمی فعالیت می‌کنند اما تعدادی نیز به ظرفیت‌های واقعی نزدیک شده و در تلاش هستند تا با افزایش تولید و ایجاد اشتغال در بازار حضور یابند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: تمرکز در استان بر این است تا صاحبان سرمایه مورد حمایت و تشویق قرار گرفته و به ظرفیت واقعی تولید برسند.
او گفت: با تعیین هدف شاخص‌های بخش صنعت و معدن حرکت خود را در راستای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید و افزایش ظرفیت اشتغال ادامه خواهیم داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up