• شناسه خبر : 26166
  • تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1399 - 07:27

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: اردبیل در حوزه ورزش وضعیت مطلوبی دارد و می‌تواند میزبان رقابت‌های مختلف جهانی شود.

ورزش
ناصر عتباتی در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه ورزش همواره در مسیر نشاط و تعالی گام برمی دارد و این آثار مثبتی در جامعه دارد گفت: میزبانی مسابقات مختلف جهانی و بین المللی در سال‌های اخیر نشان داد که برگزاری این رویداد‌ها در استان اردبیل منجر به افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب اجتماعی می‌شود.
وی با بیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند در حوزه فرهنگ سازی و آگاه سازی و جلوگیری از تنش‌های اجتماعی تاثیرات مثبتی داشته باشند بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند در حوزه فرهنگ سازی و آگاه سازی و جلوگیری از تنش‌های اجتماعی از جمله نزاع و درگیری با اجرای برنامه‌های کاربردی و متنوع تاثیرات مثبتی داشته باشند.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به ظرفیت شورابیل اردبیل در برگزاری و میزبانی بازی‌های مختلف افزود: اردبیل در حوزه ورزش وضعیت مطلوبی دارد و می‌تواند میزبان رقابت‌های مختلف جهانی شود.
عتباتی در پایان با بیان اینکه در استان استعداد‌های زیادی وجود دارد که باید بها داده شود افزود: ورزش استان اردبیل در سطح بین المللی مطرح شده و وجود ورزشکارانی همچون علی دایی، حسین رضازاده، سجاد انوشیروانی و … نشان از استعداد‌های بالقوه در استان را دارد.
وی نیز در این دیدار با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی در حوزه‌های مختلف ورزشی به ویژه ورزش همگانی داریم تا بعد از کرونا انجام دهیم افزود: برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان دولت، جشنواره‌های مختلف فرهنگی و ورزشی، برنامه‌ها در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی در دست کار اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل است.
انوشیروانی اظهار داشت: یکی از مطالبات جوانان استان، بحث خانه جوان است که این کار هم در اولویت اداره کل می‌باشد و در حوزه ورزش روستایی هم بعد از کرونا جشنواره‌های مختلف در بخش‌ها و روستا‌ها اجرا می‌کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up