• شناسه خبر : 26702
  • تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1399 - 04:00

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: توجه به ظرفیت‌های منابع آب مناسب‌ترین راه‌ها برای دستیابی به جهش تولید است.

کانال آبرسانی
عباس جنگی مرنی در اولین جلسه کمیته هماهنگی استانی گردشگری با تاکید بر نقش گردشگری آبی در رشد و توسعه استان گفت: خوشبختانه استان اردبیل یک فرصت بی بدیل در زمینه پتانسیل‌های آبی دارد و ما دست سرمایه گذاران بخش خصوصی را در این زمینه می‌فشاریم.
وی با اشاره به لزوم برنامه ریزی همه جانبه در سطح استان اردبیل برای بهره مندی از پتانسیل‌های منابع آب تصریح کرد: یکی از مناسب‌ترین راه‌ها برای دستیابی به جهش تولید توجه به ظرفیت‌های منابع آب در استان است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با اشاره به اهمیت تاسیسات آبی در رونق گردشگری گفت: وزارت نیرو در حال حاضر به ایجاد فضا‌های گردشگری در مخازن سد‌ها و تاسیسات آبی اهمیت زیادی می‌دهد و باید در این زمینه برنامه ریزی مناسبی انجام گیرد.
در ادامه این جلسه با مدنظر قراردادن تفاهم نامه وزارتخانه‌های نیرو و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بر انجام مطالعات پتانسیل یابی و امکان سنجی گردشگری آب تاکید شد و پس از بحث و بررسی با انتشار فرآخوان جذب سرمایه گذاری در حاشیه سد‌های گیلارلو گرمی و سقزچی نمین و احداث و بهره برداری از مرکز فرهنگی و گنجینه آب استان موافقت شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up