• شناسه خبر : 26782
  • تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1399 - 12:56

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل بصورت ضربتی تکمیل می شود.

بیمارستان
فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: پیمانکار احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل انتخاب و تجهیز کارگاه صورت گرفته و بخشی از منابع مالی مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری و بخشی نیز از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی تامین شده است.
او از تایید نقشه‌های این بیمارستان و صدور مجوز آن توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد و افزود: با پیگیری‌های استاندار اردبیل و طبق هماهنگی بعمل آمده که از وزارتخانه در مرکز صورت گرفته، طوری برنامه‌ریزی شده تا در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا این‌پروژه بصورت ضربتی تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی و افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی را از اولویت‌های ضروری و مورد نیاز استان دانست و اظهار کرد: با شتابی که در اجرای طرح‌های حوزه بهداشت و درمان شکل گرفته، در میان مدت شاهد ارتقاء رتبه استان در این بخش باشیم.
هم اکنون بیش از یک هزار و ۸۰۰ تخت بستری در بیمارستان‌های این استان وجود دارد و این تعداد باید تا سال ۱۴۰۰ به بیش از سه هزارو ۴۰۰ تخت افزایش یابد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up