• شناسه خبر : 28217
  • تاریخ انتشار : 20 خرداد 1399 - 09:00

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: در جهت تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی نزدیک به۸۲۰ مورد بازدید میدانی کیفی و کمی از مجاری عرضه مواد نفتی منطقه اردبیل طی سه ماه گذشته سال ۹۹ انجام شده است .

پالایشگاه نفت

سید حجت مدنی مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  منطقه اردبیل در بازدید از انبار نفت شهید بهفر بیان داشت : در جهت کنترل و نظارت بر عملکرد نحوه توزیع سوخت در جایگاههای منطقه اردبیل طی سه ماهه گذشته سال ۹۹ نزدیک ۸۲۰ مورد بازدید کیفی و کمی توسط کارشناسان مهندسی فرآورده و خدمات مهندسی با همکاری اداره استاندار صورت گرفته و این امر از اولویتهای کاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل می باشد .

مدنی در ادامه افزود : تعداد بازدیدهای کنترل کیفیت مواد نفتی در جایگاههای عرضه سوخت که با حضور کارشناسان مجرب این شرکت صورت گرفته است در ماههای گذشته سال جاری به تعداد ۶۰۰ بازدیدکیفی و حدود ۲۲۰مورد کنترل و  بازدیدکمی صورت گرفته است که این امر نشانگر دقت نظر همکاران منطقه در تامین و توزیع سوخت و سلامت عمکرد منطقه در جهت جلب رضایت مشتریان می باشد .

وی در همین راستا ادامه داد : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل دارای ۷۲ باب جایگاه عرضه مواد نفتی مایع(پمپ بنزین و گازوئیل ) و ۷۰ باب جایگاه گاز (CNG) می باشد که توسط بخش خصوصی اداره می شوند بر همین مبنای قابل ذکر است که از اول فرودین ماه امسال تا پایان ۱۹ خرداد ماه همچون سنوات گذشته بطور متوسط در هر ماه از هر جایگاه مواد نفتی مایع ۴ مورد بازدید صورت گرفته است ودر دفاتر عملیاتی جایگاهها نحوه عملکردتوزیع سوخت درهر بازدید ثبت و نگارش می شود .

مدیر منطقه اردبیل با تاکید برکنترل مستمر بر عملکرد جایگاههای سوخت اعلام داشت: هم استانیهای عزیز می توانند نقطه نظرات ،پیشنهادت و انتقادات خود را در راستای ارائه خدمات بهتر و سریعتر با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در میان بگذارند .

قابل ذکر است که تعدا بازدید میدانی از مصرف کنندگان عمده مواد نفتی به تعداد ۱۸۰ مورد می باشد که از نظر کنترل کیفیدر سه ماه گذشته  مورد ارزیابی قرار گرفته است .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up