• شناسه خبر : 29688
  • تاریخ انتشار : 09 تیر 1399 - 10:50

معاون استاندار اردبیل گفت: متاسفانه در حال حاضر در شهرهای استان اردبیل وضعیت از لحاظ کرونا مطلوب نیست و با آمارهای افزایشی رو به رو هستیم.

بیمار کرونا

بهروز ندایی در جلسه ستاد مدیریت کرونا استان اردبیل اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر در شهرهای استان اردبیل وضعیت از لحاظ کرونا مطلوب نیست و با آمارهای افزایشی رو به رو هستیم.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را ضروری دانست و افزود: با توجه به اینکه آمار ابتلا به بیماری ویروسی کرونا در مناطق مختلف استان اردبیل صعودی است باید به پروتکل‌های بهداشتی به عنوان ضرورت توجه جدی شود.

ندایی با بیان اینکه باید نظارت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشدید شود تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی مربوطه باید ضمن انجام اقدامات لازم در سریع‌ترین زمان باید نظارت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را نیز تشدید کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی در استان بیان کرد: همچنین مراجع نظارتی مربوطه نیز باید علاوه‌بر انجام امورات محوله در نظارت به فعالیت واحدهای صنفی در مناطق مختلف استان نیز کوشا باشند و برخورد جدی با متخلفان در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر استفاده از تجهیزات محافظتی در سطح جامعه اظهار کرد: تمامی آحاد جامعه به ویژه کارکنان ادارات به ویژه بانک‌ها باید استفاده از تجهیزات محافظتی نظیر ماسک را در اولویت داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up