• شناسه خبر : 29949
  • تاریخ انتشار : 12 تیر 1399 - 12:49

سرپرست معاونت راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: در قالب «طرح ملی ابرار» بهسازی، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۶ روستا در شهرستان‌های اردبیل، گرمی، بیله سوار، مشگین شهر، خلخال و کوثر اجرا شده است.

پروژه عمرانی جاده

شعبانعلی خاوری، سرپرست معاونت راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در بازدید از روند اجرائی این طرح ملی در شهرستان‌های نیر، خلخال و کوثر گفت: در قالب «طرح ملی ابرار» بهسازی، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۶ روستا در شهرستان‌های اردبیل، گرمی، بیله سوار، مشگین شهر، خلخال و کوثر اجرا شده است.

او با بیان اینکه سهم استان اردبیل از طرح ملی ابرار ۹۰ کیلومتر است اقدامات انجام یافته در حوزه معاونت راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل را بسیار خوب ارزیابی کرد.

سرپرست معاونت راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کمبود زمان فصل کاری در استان اردبیل را یادآور شد و اظهارامیدواری کرد: با تلاش شبانه روزی راهداران خستگی ناپذیر دیار سبلان شاهد انجام عملیات آسفالت، بهسازی و شن ریزی راه‌های روستایی استان اردبیل باشیم.

خاوری از پشتیبانی و حمایت همه جانبه معاونت راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای اجرای طرح راه‌های روستایی استان اردبیل خبر داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up