• شناسه خبر : 31547
  • تاریخ انتشار : 30 تیر 1399 - 12:43

فرماندار پارس آباد گفت: همزمان با افزایش شمار جان باختگان و مبتلایان به بیماری کرونا در استان و شهرستان پارس آباد محدودیت هایی برای مشاغل در راستای جلوگیری از شیوع کرونا در این شهرستان اعمال شد.

ماسک ویروس

«عدالت حاجی پور» گفت: همزمان با افزایش شمار جان باختگان و مبتلایان به بیماری کرونا در استان و شهرستان پارس آباد محدودیت هایی برای مشاغل در راستای جلوگیری از شیوع کرونا در این شهرستان اعمال شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونای شهرستان پارس آباد فعالیت های کلیه تالارهای پذیرایی، سالن های ورزشی و استخرها از ۳۰ تیرماه ممنوع است.

وی اظهار داشت: برگزاری مراسم های عروسی و عزا نیز تا اطلاع ثانویی تعطیل شد و از اجتماع بیش از ۱۰ نفر جلوگیری خواهد شد.

حاجی پور ادامه داد: سایر اصناف و مشاغل نیز باید پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از مساک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و گرنه از فعالیت های صنفی آنها جلوگیری خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: شهروندان در ماه های گذشته همکاری بسیار خوبی با ستاد مقابله با بیماری کرونا داشتند و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد زیرا پیک جدید شیوع ویروس کرونا در این شهرستان موجب افزایش مبتلایان به این بیماری شده است.

فرماندار شهرستان پارس آباد افزود: از نهادهای نظارتی مسئول در این زمینه نیز خواسته شده که با متخلفان به صورت جدی و طبق مقررات برخورد شود تا از زمینه شیوع این بیماری در این شهرستان پیشگیری شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up