• شناسه خبر : 32330
  • تاریخ انتشار : 07 مرداد 1399 - 02:40

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه سطح مطلوب همکاری‌های بانک شهر با شهرداری‌ها تنها به سبب میزان شناخت مناسبی است که از نحوه فعالیت های یکدیگر دارند، گفت: بر همین اساس استفاده بیشتر از ظرفیت‌ها و خدمات بانک شهر در دستور کار مدیریت شهری اردبیل قرار دارد

حمید لطف اللهیان

حمید لطف اللهیان با بیان اینکه همکاری بانک شهر و شهرداری اردبیل درسال جاری وارد مرحله جدیدی شده است، افزود:در همین راستا و بر اساس برنامه تعریف شده، به زودی بخش گسترده ای از مراودات مالی شهرداری این کلانشهر در حوزه های متعدد با همکاری بانک شهر به سرانجام خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه بانک شهر کارنامه درخشانی در ارائه خدمات نوین به شهروندان دارد،تصریح کرد: مدیریت شهرها در همه حال در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان قرار دارند و این بانک به عنوان بانکی تخصصی در حوزه مدیریت شهری، همواره پشتیبان این مهم بوده است.

لطف اللهیان تاکید کرد: نحوه خدمات رسانی این بانک به تمامی اقشار، تولیدکنندگان داخلی و سازمان های خدماتی همواره شایسته تقدیر بوده است.

وی با تاکید بر اینکه سطح همکاری ها و تعاملات بانک شهر با شهرداری های شهرهای کشورمان طی سال های اخیر توسعه یافته است، تصریح کرد: این بانک در سال هایی که کشور عزیزمان با تحریم های بی سابقه روبه رو بوده است، توانسته با پشتیبانی مالی قوی از پروژه های شهری نقش موثری در توسعه خدمات شهری داشته باشد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up