• شناسه خبر : 32493
  • تاریخ انتشار : 09 مرداد 1399 - 12:00

حبیب زاده گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند و مجموع بیماران بستری شده به رقم ۴۱۱ نفر رسید.

بیماری

«شهرام حبیب زاده» گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند و مجموع بیماران بستری شده به رقم ۴۱۱ نفر رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: طی همین مدت ۵۰ بیمار بهبود یافته نیز از مراکز درمانی ترخیص شده اند و متاسفانه ۸ بیمار نیز در اثر شدت وخامت حال عمومی جان خود را از دست داده اند.

این مقام مسئول اظهار داشت: هم اکنون ۶۷ بیمار به دلیل وخامت حال عمومی در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر متخصصان قرار دارند.

حبیب زاده افزود: متاسفانه وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان به حالت قرمز درآمده و نیازمند همکاری و همیاری بیشتر شهروندان در رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هستیم.

وی خاطر نشان کرد: رعایت دقیق مسائل بهداشتی به ویژه استفاده مداوم از ماسک در مکان های سرپوشیده و شستن مکرر دست ها و فاصله گذاری اجتماعی می تواند از شیوع این بیماری پیشگیری کند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان یادآور شد: تصمیم گیری برای برگزاری ویژه برنامه های ماه محرم نیز منوط به نظر ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا استان که بزودی تدوین و ابلاغ خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up