• شناسه خبر : 33298
  • تاریخ انتشار : 20 مرداد 1399 - 09:00

پسر نوجوان به‌خاطر بدهی ۲۰۰ هزار تومانی پسر‌عمویش را با چاقو کشت. متهم به قتل در یخچال مخفی شده بود که صدای زنگ تلفن همراهش، مخفیگاهش را لو داد.

دستگیری مجرم

شهرخوان:شامگاه جمعه هفدهم مرداد امسال صدای درگیری و مشاجره میان دو نفر سکوت یکی از کوچه‌های محله بازار تهران را در هم شکست. مردم و مغازه‌داران سراسیمه به خیابان آمده و پسر ۱۷ ساله‌ای را چاقو به دست دیده که با پسر ۲۰ ساله‌ای درگیر شده است. پسر نوجوان با چاقو سه ضربه به سینه و پهلوی مرد جوان زد و با تهدید مردم فرار کرد.

یکی از اهالی به پلیس و اورژانس زنگ زد. ماموران کلانتری بازار و اورژانس در محل حاضر شدند.

فرد زخمی ساعاتی بعد از انتقال به بیمارستان به‌دلیل شدت خونریزی فوت شد. تحقیقات محلی نشان می‌داد متهم به قتل فراری و مقتول با هم پسرعمو بوده و در ساختمان‌های نیمه‌کاره مشغول به کار بوده و چند بار دیگر هم شاهد درگیری آنها بوده‌اند.

موضوع این جنایت به عباس بخشوده، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات را ادامه دادند تا این‌که با گذشت سه ساعت از این جنایت رد قاتل فراری در ساختمان نیمه‌کاره‌ای در حوالی بازار تهران به‌دست آمد.

دستگیری قاتل

ماموران برای دستگیری وی وارد ساختمان شدند که هنگام جست‌وجو، صدای زنگ تلفنی توجه‌شان را جلب کرد. ماموران رد صدا را گرفتند تا به یخچال خاموشی رسیدند که در اتاق سرایداری بود. زمانی که در یخچال را باز کردند با صحنه عجیبی رو‌به‌رو شدند، متهم به قتل فراری که از خواب بیدار شده بود دستپاچه شده و در حال خاموش کردن گوشی‌اش بود که سردی دستبند پلیس را حس کرد.

وی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد و دیروز در جریان تحقیقات به قتل پسر‌عمویش اعتراف کرد و گفت: پسرعمویم چند ماه پیش به من ۲۰۰ هزارتومان پول قرض داد که بعد از مدتی یکصد هزار تومان آن را به وی پس دادم و قرار شد به‌زودی بقیه بدهی‌ام را پس دهم، اما او زیر بار نمی‌رفت و مدعی بود پول بدهی‌ام را به وی نپرداخته‌ام. همین موضوع باعث اختلاف و دعوایمان شده بود، چند بار با هم در خیابان درگیر شده و کارمان به کتک‌کاری کشیده شد. آن شب دوباره با هم دعوایمان شد و قبول نمی‌کرد که نیمی از پول بدهی‌ام را به وی پس داده‌ام. با چاقو او را زخمی کرده و در یخچال مخفی شدم، اما زنگ بی‌موقع تلفن همراهم راز قتل را فاش کرد.

روزنامه جام جمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up