• شناسه خبر : 34418
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 08:20

دانشگاه محقق اردبیلی لیست رشته‌های بدون آزمون در مقطع کارشناسی و کاردانی در این دانشگاه را برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منتشر کرد.

دانشگاه محقق

دانشگاه محقق اردبیلی لیست رشته‌های بدون آزمون در مقطع کارشناسی و کاردانی در این دانشگاه را برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منتشر کرد.

براساس این اطلاعیه داوطلبان می‌توانند براساس سوابق تحصیلی خود در یکی از رشته‌ها در گروه‌های مختلف مهندسی، کشاورزی، علوم پایه، علوم انسانی در این دانشگاه به تحصیل بپردازند.

در سایت اصلی این دانشگاه در اردبیل رشته‌های مهندسی طبیعت، مهندسی فضای سبز، زیست شناسی گیاهی، علوم و مهندسی خاک، علوم و مهندسی جنگل، علوم و مهندسی باغبانی، مهندسی مکانیک بیوسیستم، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، مهندسی صنایع چوب و فرآورده‌های سلولوزی، فیزیک، علوم دامی، زمین شناسیف ادیان و عرفان و ریاضیات و کاربردها، در حوزه رشته‌های بدون کنکور این دانشگاه ارائه شده است.

همچنین در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان داوطلبان می‌توانند در رشته‌های علوم دامی، مهندیس تولید و ژنتیک گیاهی و مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی بدون کنکور به تحصیل بپردازند.

در دانشکده کشاورزی مشگین شهر رشته‌های کاردانی تولید و ژنتیک گیاهی وکاردانی تکنولوژی مرتع و آبخیزداری براساس سوابق تحصیلی ارائه می‌شود.

رشته علوم مهندسی نیز در دانشکده فناوری‌های نوین نمین بدون آزمون به دانشجویان عرضه می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up