• شناسه خبر : 36819
  • تاریخ انتشار : 05 مهر 1399 - 01:25

فرماندار اردبیل از اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای آسفالت معابر و کوچه‌های روستایی و اجرای طرح سنگ فرش معابر در روستا‌های اردبیل خبر داد و گفت: ورودی شهر اردبیل در محدوده شام اسبی و حکیم قشلاقی ساماندهی می‌شود.

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی‌یگانه ظهر امروز در بازدید از عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهراردبیل در محدوده شام اسبی اظهار داشت: یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای ساماندهی ورودی شهر اردبیل در محدوده شام اسبی و حکیم قشلاقی اختصاص یافته است.

وی گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی ساماندهی و بهسازی ورودی شهر اردبیل از محدوده روستای شام اسبی و حکیم قشلاقی آغاز شده است و امسال از اعتبارات شهرستانی یک میلیارد نخاله و ۱۰۰ میلیون تومان برای این طرح ساماندهی اختصاص یافته است.

فرماندار اردبیل از مشخص شدن پیمانکار توسط بنیاد مسکن برای اجرای ساماندهی ورودی شهر اردبیل از محدوده شام اسبی و حکیم قشلاقی خبر داد افزود: باید ورود‌های شهر به صورت ویژه ساماندهی شود تا رضایت گردشگران را در ورودی شهر اردبیل داشته باشد.

امامی یگانه بیان کرد: جمع آوری نخاله‌های شهری نیز در اردبیل با جدیت انجام می‌شود و زیباسازی سیمای شهر اولویت اساسی است.

فرماندار اردبیل از اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای آسفالت معابر و کوچه‌های روستایی و اجرای طرح سنگ فرش معابر در روستا‌های اردبیل خبر داد و گفت: ورودی شهر اردبیل در محدوده شام اسبی و حکیم قشلاقی ساماندهی می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up