• شناسه خبر : 39005
  • تاریخ انتشار : 05 آبان 1399 - 02:10

کلیم الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شرکت‌های حمل ونقل شهرستان پارس آباد با بیان اینکه این میزان کالا…

احتکار کالا

کلیم الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شرکت‌های حمل ونقل شهرستان پارس آباد با بیان اینکه این میزان کالا و بار در ۷ ماه گذشته در استان جابجا شده از صدور ۱۸۲ هزارو ۳۲۵ برگ بارنامه خبر داد.

او وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است و از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان سخت کوش قدردانی کرد و افزود: بیشترین کالای استان از شهرستان‌های اردبیل و پارس آباد جابجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل محصولات کشاورزی، سیمان، آب معدنی، انواع چوب و سوخت را عمده کالا‌های جابجا شده استان در مدت یاد شده دانست و گفت: حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل است.

وثوقی فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۷ هزارو ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد:۱۱ هزارو ۴۰۰ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

او افزود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا کلیه اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل ونقل کالا و مسافر ابلاغ شده و فاصله گذاری اجتماعی نیز رعایت می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می‌توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up