• شناسه خبر : 39190
  • تاریخ انتشار : 07 آبان 1399 - 10:49

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: مرکز شبانه‌روزی بررسی فوریت‌های سرمایه‌گذاری و مشکلات واحدهای تولیدی در اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان دایر…

کارخانه تولیدی صنعتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: مرکز شبانه‌روزی بررسی فوریت‌های سرمایه‌گذاری و مشکلات واحدهای تولیدی در اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان دایر شد.

 ارژنگ عزیزی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: در این مرکز مشکلات فوریتی واحدهای تولیدی و صنعتی و نیز طرح‌های سرمایه گذاری استان بررسی  و راهکارهای لازم ارایه می‌شود.
وی تصریح کرد: طبق اساسنامه این مرکز  قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در این مرکز مستقر و نمایندگان دستگاه‌های عضو کارگروه مذکور همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب برای رفع مشکلات سرمایه گذاران حاضر خواهند شد.
عزیزی بیان کرد: نمایندگان دستگاه‌های عضو کارگروه مستقر در این مرکز  همچنین  از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح نیز به صورت تلفنی پاسخگوی متقاضیان بوده و مشکلات آنها را به  مسئولان ذیربط انعکاس می دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل افزود: این مشکلات به دستگاه‌های اجرایی منعکس و نظرات دستگاه‌ها نیز اخذ و پس از جلسات کارشناسی در جلسات مدیریتی طرح و مرتفع خواهد شد.
وی گفت: در این جلسه مشکلات تسهیلاتی و زیرساختی ۹ واحد تولیدی استان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up