• شناسه خبر : 39674
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1399 - 02:53

مسعود امامی‌یگانه ظهر امروز در بازدید از مراکزخدماتی ، درمانی ، بازار ، پاساژها و مراکز فروش اردبیل اظهار داشت: باتوجه به شرایط قرمز و…

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی‌یگانه ظهر امروز در بازدید از مراکزخدماتی ، درمانی ، بازار ، پاساژها و مراکز فروش اردبیل اظهار داشت: باتوجه به شرایط قرمز و بحرانی کرونا در شهرستان اردبیل کلیه مراکز تفریحی و گردشگری ، مراکز آموزشی ، تالارها و آرایشگاه‌های زنانه و قلیان سراهای اردبیل تا اطلاع ثانوی در این شهر تعطیل است و نظارت‌ها بر روند رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در سطح شهر اردبیل تشدید می‌شود.

امامی یگانه گفت : تاپایان روز جمعه ورود خودروها باپلاک غیر بومی به اردبیل وخروج خودروها باپلاک بومی ازاردبیل ممنوع بوده و از مردم تقاضاداریم دراین شرایط سخت کرونا برای ارج نهادن به سلامت خود وخانواده شان و مردم از ترددهای غیرضروری در سطح شهر اردبیل خوداری کنند.

وی افزود : متاسفانه عده ای درسطح شهر اردبیل همچنان از ماسک استفاده نکرده و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند که این بی‌توجهی روند افزایش بستری و فوتی های کرونا را در سطح شهرستان به دنبال داشته است.

فرماندار اردبیل گفت:  از چهارشنبه برگزاری مراسم عروسی در تالارها، خانه ها و باغ ها درشهرستان ممنوع بوده و فعالیت رستوران ها ، بستنی فروشی‌ها و اغذیه فروشی‌ها نیز به صورت بیرون برخواهد بود.

امامی یگانه افزود : متاسفانه در شهرستان اردبیل روند بستری ها و فوتی‌های کرونایی افزایش یافته و اگر به طور همگانی دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود با شرایط بحرانی‌تر روبه رو خواهیم شد.

وی از پلمب مراکز خدماتی وفروشی که دستورالعمل های بهداشتی را بعد ازتذکر رعایت نمی کنند خبرداد افزود: بامتخلفان باجدیت برخورد می شود چرا  که خط قرمز ماسلامت مردم است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up