• شناسه خبر : 39678
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1399 - 02:21

اکبر بهنامجو اظهار داشت: با توجه به وضعیت بحرانی و حاد کرونایی در استان اردبیل و ادامه این روند محدودیت‌های بیشتری در استان اردبیل اعمال…

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو اظهار داشت: با توجه به وضعیت بحرانی و حاد کرونایی در استان اردبیل و ادامه این روند محدودیت‌های بیشتری در استان اردبیل اعمال و تا اطلاع ثانوی بسیاری از مراکز و اصناف تعطیل خواهد شد.

وی بیان کرد: به هیچ عنوان در شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر که وضعیت نامناسب و خطرناکی دارند تجمع و دورهمی‌ها ادامه نداشته باشد و با توجه به وضعیت پیش‌آمده در این دو شهرستان از روز چهارشنبه محدودیت‌های کرونایی اعمال می‌شود.

استاندار اردبیل بیان کزد: طبق مصوبه ابلاغیه از روز چهارشنبه تالارها  به طور کامل بسته می‌شوند، مدارس در تعطیلی کامل به سر خواهند برد، همایش‌ها کامل تعطیل خواهند شد، غذاها فقط به صورت بیرون‌بر خواهد بود، آرایشگاه‌های زنانه تعطیل می‌شوند، برگزاری جلسات بیشتر از ۱۰ نفر امکان‌پذیر نخواهد بود و قهوه‌خانه و قلیان‌سراها نیز تعطیل خواهند شد.

بهنامجو با اشاره به و ضعیت مراکز درمانی و بهداشتی نیز اظهار کرد: نیاز است در این مراکز نیز مراقبت‌های بیشتر اعمال شود و مردم همکاری‌های لازم را داشته باشند تا مرکز شیوع بیماری مجدداً آغاز نشود.

وی اظهار کرد: از روز چهارشنبه تمامی عروسی‌ها و مراسمات تعطیل است اما این محدودیت‌ها در شهرهای زرد و سفید اعمال نشده و بر حسب وضعیت موجود ابلاغیه‌ها اعلام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up