• شناسه خبر : 41235
  • تاریخ انتشار : 29 آبان 1399 - 01:32

سید عبدالله طباطبایی صبح امروز در نشست شورای معاونین دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: حفاظت از محیط زیست و نیز برنامه‌ریزی…

محیط زیست

سید عبدالله طباطبایی صبح امروز در نشست شورای معاونین دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: حفاظت از محیط زیست و نیز برنامه‌ریزی در راستای صیانت از آن جزو برنامه‌های اساسی است که در این زمینه باید نهایت تلاش و اهتمام خود را به‌کار بگیریم.

وی با اشاره به این که حفظ مجموعه محیط زیست برای ما اولویت اساسی است بیان کرد: هیچ چشم‌پوشی و اغماضی در برخورد با متخلفین وجود ندارد و در این زمینه در بحث مطالبه‌گری عمومی و حقوق عامه برای حفاظت از محیط زیست برنامه‌های اساسی در دستور کار است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دست درازی و سوءاستفاده از میراث طبیعی و مقابله با هر گونه تهدید علیه محیط زیست و بهداشت عمومی یک تهدید جدی است و در این زمینه پیگیری‌های لازم برای تحقق اهداف مورد نظر اولویت اساسی است.

طباطبایی ادامه داد: اهمیت و جایگاه محیط زیست در سلامت عمومی از اهم مواردی است که با پیگیری‌ها و تعاملات انجام یافته و پشتوانه قضائی به دنبال تحقق آن هستیم و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای صیانت از محیط زیست را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی اظهار کرد: حمایت و پشتوانه قضائی در سطح استان با حمایت‌های دستگاه قضائی زمینه توسعه و کمک به حل مشکلات مورد نظر را محقق کرده و در این زمینه در تلاش هستیم برای بهبود وضعیت موجود تمام سعی و اهتمام خود را به‌کار بگیریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up