• شناسه خبر : 42721
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1399 - 01:58

صدیف بدری ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اظهار داشت: مطالبات و نیازهای مطروحه از سوی…

صدیف بدری

صدیف بدری ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اظهار داشت: مطالبات و نیازهای مطروحه از سوی مدیران دستگاه‌های مربوطه به‌خصوص در زمینه اشتغال، بیمه و کارآفرینی احصاء، بررسی و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ می‌شود.

وی بیان کرد: در شرایطی که دشمن قسم‌خورده ما با همه توان به میدان آمده با این وجود به‌طور سرجمع در سایه خون شهیدان و ایثارگری خانواده معزز جانبازان و ایثارگران و پای‌کار بودن مردم قدرشناس کشور پیشرفت های قابل قبولی در اغلب عرصه ها داشته‌ایم.

بدری اظهار کرد: مردم، ‌محور اصلی خدمات ما بوده و در هر اقدامی اول رضایت خداوند و سپس بایستی منافع مردم را در نظر داشته باشیم.

عضو هیئت رییسه فراکسیون کارگری مجلس ادامه داد: هرچند مشکلاتی در حوزه بازنشستگی داریم اما در طول چند سال گذشته با توجه دولت و نوبخت در بخش همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اقدامات خوب و امیدبخشی انجام گرفته است.

بدری تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در اصل در جبهه مقدم تامین رضایت مردم قرار دارند، لذا به عنوان یک همکار از همه مدیران تقاضامندم با مردم رو راست بوده و در خدمات‌دهی شفافیت لازم را داشته باشند، به‌خصوص در زمینه خدمات الکترونیکی بایستی بیشتر در زمینه باورسازی در بین مردم اقدام شود.

وی بیان کرد: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ دولت خوشبختانه در زمینه تقویت و گسترش دولت الکترونیک تمهیدات خوبی در نظر گرفته است و امیدواریم این تمهیدات در سطح ملی و استانی سبب تحول شود.

عضو هیئت رئیسه و دبیر کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس در ادامه سخنان خود، بیان کرد: شرکت سرمایه‌گذاری شستا اقدامات بزرگی را در استان آغاز کرده البته هرچند در شهرستان‌های مرکز استان کارهای این شرکت با مشکل کمبود آب مواجه است اما کارهای شستا در سایر نقاط بدون مانع پیش می‌رود و امیدواریم تصمیمات مناسب از سوی وزارت نیرو در جهت تامین آب فراحوضه‌ای برای رفع مشکلات مرکز استان اتخاذ شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up