• شناسه خبر : 44456
  • تاریخ انتشار : 05 دی 1399 - 12:18

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا؛ یک انبار احتکار لاستیک در اردبیل کشف شد.

لاستیک تایر

سردار هوشنگ حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا؛ انبار احتکار لاستیک در اردبیل کشف شد.

وی افزود: در راستای حمایت از تولیدات داخلی با محوریت توسعه نظم و امنیت اقتصادی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل با انجام بررسی‌های تخصصی از احتکار لاستیک در ۵ نمایندگی فروش لاستیک اطمینان حاصل کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل افزود: پس از هماهنگی قضائی و با همراهی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، مأموران پلیس امنیت اقتصادی به آدرس این انباری ها اعزام، که در بازرسی های به عمل آمده یک هزار و ۳۹۵ حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک کشف شد.

حسینی با بیان اینکه مسئولان نمایندگی فروش لاستیک با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند؛ گفت: با انجام بررسی‌های بیشتر مشخص شد این نمایندگی‌ها یک هزار و ۴۲۲ حلقه لاستیک به ارزش ۹ میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال را نیز به صورت توزیع خارج از شبکه به فروش رسانده‌اند.

وی با بیان اینکه ارزش لاستیک‌های احتکاری کشف شده ۹ میلیارد و ۱۷۹ میلیون ریال است، تصریح کرد: عزم پلیس و دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی قاطعانه و بدون اغماض است و مجازات سنگینی در انتظار آنان خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up