• شناسه خبر : 44462
  • تاریخ انتشار : 05 دی 1399 - 12:41

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با توجه به تلاش‌های راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها جریان دارد.

برف جاده

 

کلیم‌الله وثوقی در رابطه با بارش برف در محورهای مواصلاتی استان اظهار داشت: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی راهداری استان در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه پدیده غالب جوی در تمام آسمان استان همراه با باد پیش‌بینی شده است، گفت: هم‌اکنون در محورهای اردبیل- آستارا، اردبیل- سرعین، نیر- سراب، اردبیل- سرچم، اردبیل-مشگین‌شهر، مشگین‌شهر- اهر، مشگین‌شهر- پارس‌آباد و اردبیل -گرمی شاهد برف هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: محور پونل به خلخال در حوزه استحفاظی گیلان بدلیل بارش برف و برودت هوا تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد.

وثوقی تصریح کرد: انتظار داریم مردم از سفرهای غیرضروری به شدت پرهیز کنند و استفاده از تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ فراموش نشود.

مدیر کل راهداری استان اردبیل همچنین گفت: محور اسالم – خلخال به علت بارش برف و کولاک محور فوق تا اطلاع بعدی مسدود می‌باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up