• شناسه خبر : 45036
  • تاریخ انتشار : 10 دی 1399 - 02:05

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: هیئت مدیره جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تا یک هفته آینده معرفی می‌شود.

کشت کشاورز

ارژنگ عزیزی در یازدهمین جلسه تیم بازرسی سازمان خصوصی‌سازی کشور در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اظهار داشت: هیئت مدیره جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تا یک هفته آینده معرفی می‌شود و نهایت تلاش تیم بازرسی بر این است که هیئت مدیره جدید در آغازبه‌کار از لحاظ تأمین نیازمندی‌های شرکت و منابع مالی با مشکل مواجه نباشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خرید و تأمین بموقع نهاده‌های دامی مورد نیاز واحدهای دامپروری از محل واردات برای تکمیل زنجیره غذایی افزود: خوشبختانه تعهدات مربوط به برداشت محصولات و کشت‌های پاییزه برابر تقویم زراعی انجام شد و تیم بازرسی سازمان خصوصی‌سازی نیز بر این موضوع نظارت داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان کرد: از زمان ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان و انجام مراحل نهایی طی احکامی بازرسان ویژه از سوی رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور  در کشت و صنعت حضور یافتند و بر تمای امور مربوط به این شرکت نظارت کامل دارند.

عزیزی با تأکید به اینکه حفظ مشتریان و تأمین نقدینگی مورد نیاز برای کشت و صنعت ضرورت دارد، اضافه کرد: این شرکت باید بخشی از محصولات خود را به‌فروش برساند ولی در عین حال مدیران شرکت موظف به هماهنگی با تیم بازرسی شده‌اند و به‌منظور پیشگیری از هرگونه شائبه بارگیری و حمل محصولات و کالاها در بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۷ عصر انجام می‌شود.

گفتنی است قبل از این جلسه، عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و نیکشاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی‌سازی کشور از واحدهای مختلف دامپروری و مزارع کشت پاییزه گندم و کلزا بازدید کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up