• شناسه خبر : 45575
  • تاریخ انتشار : 18 دی 1399 - 01:59

نماینده مردم شمال اردبیل در مجلس گفت: در راستای حل مشکلات مردم منطقه و توجه به مطالبات مردم، مراسم آغاز احداث این جاده برگزار و عملیات اجرایی پروژه چهار بانده سربند – مشگین شهر آغاز می‌شود.

جاده

عباس جهانگیرزاده  اظهار داشت: مردم منطقه شمال استان اردبیل به ویژه شهرستان های پارس آباد، اصلاندوز و بیله سوار مغان از عدم توسعه و پیشرفت در حوزه راه و جاده های مواصلاتی رنج می‌برند و متاسفانه شاهد بروز بسیاری از سوانح و تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی این منطقه هستیم.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر محور اصلی پارس آباد به مرکز استان به عنوان جاده مرگ شناخته شده است افزود: با توجه به اینکه جاده پارس آباد- اردبیل دارای مشکلات زیادی بوده و در چندین سال گذشته شاهد بروز حوادث در این محور بوده‌ایم در سال‌های اخیر محور اصلی پارس آباد به مرکز استان به عنوان جاده مرگ شناخته شده است که باید گام اساسی برای چهار بانده کامل این مسیر انجام شود.

جهانگیرزاده از برنامه‌ریزی برای افتتاح مسیر چهار بانده پارس آباد-سربند خبر داد و تصریح کرد: از حدود چندین ماه پیش به دنبال اختصاص ردیف بودجه ملی به پروژه چهار بانده جاده پارس آباد عملیات اجرایی این مسیر از سمت پارس آباد تا سه راهی سربند اجرایی شده و در چند ماه آینده به صورت کامل افتتاح شده و به بهره برداری خواهد رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up