• شناسه خبر : 45796
  • تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 02:13

عاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: اطلاع‌رسانی مناسب مصوبات ستاد کرونا موجب بهبود وضعیت کرونا در اردبیل شد و این استان جزو استان‌های پیشگام کشور در مدیریت کرونا با همکاری مردم شناخته شده است.

بیمار کرونا

بهروز ندایی ظهر امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی وضعیت کرونایی در اردبیل اظهار داشت: اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مناسب مردم در ایام کرونایی از اهم مواردی است که توانسته در کاهش آمار ابتلا به این بیماری نقش شایانی ایفا کند.

وی با اشاره به این که اطلاع‌رسانی از حمایت‌های دولتی نیز در ایام کرونا لازم و ضروری است، بیان کرد: نیاز است در این زمینه نسبت به میزان تسهیلات ارائه شده و نیز حمایت‌های مالی و فرهنگی آگاهی‌دهی شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل ادامه داد: با توجه به اثربخشی مناسب در بخش اطلاع‌رسانی نسبت به تولید محتواهای لازم و مورد نیاز نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد تا بتوانیم با همکاری صدا و سیما و رسانه‌های استان در راستای اطلاع‌رسانی‌های کرونایی تلاش‌های بی‌وقفه‌ای داشته باشیم.

ندایی اظهار کرد: در حال حاضر نیز خوشبختنه با آگاهی‌دهی مناسب و اطلاع‌رسانی‌های کافی وضعیت کرونا در استان اردبیل روبه‌ بهبود است و اردبیل در مدیریت کرونا با همکاری مردم جزو استان‌های پیشگام کشور شناخته شده است که نشان از تلاش‌های انجام یافته و تکرارها و اطلاع‌رسانی‌های به موقع در این زمینه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up