• شناسه خبر : 45881
  • تاریخ انتشار : 24 دی 1399 - 02:23

فرماندار اردبیل گفت: در شهرک ‌های پر تردد اردبیل برگزاری رزمایش‌ های کرونایی ادامه خواهد داشت.

تب سنج کرونا

مسعود امامی یگانه در آغاز رزمایش پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اردبیل گفت: امروز رزمایش پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرک‌ های سبلان، کشاورز، اندیشه و رازی اردبیل آغاز شد که در این رزمایش ۶۰ هزار نفر از جمعیت این شهرک ‌ها که ۱۰ درصد جمعیت شهر اردبیل را تشکیل می ‌دهند مورد غربالگری و پایش قرار می ‌گیرند.

وی افزود: در این شهرک ۶هزار و۴۰۰ نفر افراد پرخطر و داری بیماری زمینه ‌ای شناسایی شده که مورد غربالگری و خدمات دهی بهداشتی قرار می ‌گیرند.

فرماندار اردبیل بیان کرد: ۵۷ اکیب در این شهرک ‌ها حضور خواهند داشت و در راستای نظارت، کنترل و پایش فعال خواهند بود.

امامی یگانه از برگزاری رزمایش پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرک کارشناسان خبر داد و افزود: در شهرک ‌های پر تردد اردبیل برگزاری این رزمایش‌ ها ادامه خواهد داشت.

وی گفت: همکاری مردم، اصناف و بازاریان در قالب طرح شهید سلیمانی و رزمایش ‌ها بسیار خوب بوده و قابل قدردانی است و با همکاری مردم و رعایت دستورالعمل ‌های بهداشتی و اجرای طرح شهید سلیمانی و اجرای رزمایش ‌ها وضعیت کرونا در شهرستان اردبیل به رنگ زرد تغییر یافته، ولی این شرایط شکننده بوده و مردم همچنان باید به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل ‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی پایبند باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up