• شناسه خبر : 46764
  • تاریخ انتشار : 06 بهمن 1399 - 12:27

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: مسئولان در وزارت خارجه یقین داشته باشند که با التماس ذلیلانه به نتیجه‌ای نخواهند رسیده و انعطاف در سیاست خارجی خوب است اما در جای که انعطاف راهگشا باشد.

سید حسن عاملی

آیت‌الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: حدود چهار سال پیش در مجلس خبرگان به وزیر امور خارجه عرض کردم با ادبیات التماس، ذلت و هوان با آل سعود صحبت نکنید، این ادبیات آن‌ها را جری و غرور مقدس ملت ما را می‌شکند و با ادبیات انقلاب اسلامی در تنافی کامل است اما اذن واعیه در کار نبود.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: این روزها ادبیات فوق به اوج رسیده و شخصاً به عنوان یک ایرانی احساس حقارت بسیار سنگین می‌کنم، نه جسارت و جنایت چندین ساله آل سعود مایه عبرت شد و نه به عمق کینه بن سلمان و بی‌اختیار بودن او توجه شد و نه به ادبیات عزت مدارانه حضرت امام و مقام معظم رهبری وقعی نهاده شده است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: عزیزان ما در وزارت خارجه یقین داشته باشند که با التماس ذلیلانه به نتیجه‌ای نخواهند رسیده و انعطاف در سیاست خارجی خوب است اما در جای که انعطاف راهگشا باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up