• شناسه خبر : 51529
  • تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1400 - 10:46

سمنو خوردنی شیرینی است که با آرد گندم درست می شود و استفاده از ان در ایام نوروز مرسوم است . برای اینکه بدانید دیدن سمنو در خواب چه تعبیری دارد در ادامه با ما همراه باشید .

تعبیر خواب

از میان معبران بزرگ مطیعی تهرانی به تعبیر خواب سمنو پرداخته است . او معتقد است سمنو گرفتن از کسی در خواب به معنای افزایش نعمت است و سمنو دادن به کسی به معنای روزی رساندن به کسی اشت . دیدن سمنو با رنگ غیر طبیعی خوب نیست و تعبیر خوبی ندارد . برای دانستن تعبیر کامل با پرشین وی همراه باشید .

تعبیر خواب سمنو به روایت معبران

گاهی اوقان عوامل بیرونی سبب می شود که انسان ها دچار کابوس و خواب های بد شود . عواملی مانند بیماری , استرس , مشکلات زندگی و… . اگر شما هم دچار این رویاها می شود حتما باید از عوامل استرس زا دوری کنید .مثلا گوش دادن به موسیقی آرام و یا کتاب خواندن قبل خواب می توانند به خواب آرام کمک کنند .

سمنو شیره جوشانده جوانه گندم است. پختن سمنو اقدام به کار نیکی است که هم سود آن به بیننده خواب می رسد و هم عاید دیگران می شود و به خصوص همراه خویش روزی حلال و معاش پاک می آورد.

تعبیر سمنو دادن و یا گرفتن از کسی

اگر در خواب از کسی سمنو گرفتید او به شما نعمت می دهد و اگر شما به کسی در خواب به کسی سمنو دادید از جانب شما به آن شخص نعمت می رسد. فقط وقتی خوب نیست که سمنو رنگ یا عطر و بوی طبیعی نداشته باشد.

تعبیر رنگ غیر طبیعی سمنو

مثلا اگر سمنو بپزند یا ظرفی سمنو داشته باشید و ملاحظه کنید که سمنوی شما سرخ یا سبز و آبی و یا زرد است خوب نیست، در حالتی که سمنو باید شکلاتی رنگ باشد در چنین صورتی غم و ناراحتی و اندوه می رسد. عطر و بوی غیر معمول نیز همین گونه تعبیر می شود .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up