• شناسه خبر : 51529
  • تاریخ انتشار : 29 اسفند 1402 - 01:46

سمنو خوردنی شیرینی است که با آرد گندم درست می شود و استفاده از ان در ایام نوروز مرسوم است . برای اینکه بدانید دیدن سمنو در خواب چه تعبیری دارد در ادامه با ما همراه باشید .

تعبیر دیدن سمنو در خواب

از میان معبران بزرگ مطیعی تهرانی به تعبیر خواب سمنو پرداخته است. او معتقد است سمنو گرفتن از کسی در خواب به معنای افزایش نعمت است و سمنو دادن به کسی به معنای روزی رساندن به کسی است. دیدن سمنو با رنگ غیر طبیعی خوب نیست و تعبیر خوبی ندارد . برای دانستن تعبیر کامل با پرشین وی همراه باشید.

تعبیر خواب سمنو به روایت معبران

گاهی اوقان عوامل بیرونی سبب می شود که انسان ها دچار کابوس و خواب های بد شود . عواملی مانند بیماری , استرس , مشکلات زندگی و… . اگر شما هم دچار این رویاها می شود حتما باید از عوامل استرس زا دوری کنید. مثلا گوش دادن به موسیقی آرام و یا کتاب خواندن قبل خواب می توانند به خواب آرام کمک کنند .

سمنو شیره جوشانده جوانه گندم است. پختن سمنو اقدام به کار نیکی است که هم سود آن به بیننده خواب می رسد و هم عاید دیگران می شود و به خصوص همراه خویش روزی حلال و معاش پاک می آورد.

تعبیر سمنو دادن و یا گرفتن از کسی

اگر در خواب از کسی سمنو گرفتید او به شما نعمت می دهد و اگر شما به کسی در خواب به کسی سمنو دادید از جانب شما به آن شخص نعمت می رسد. فقط وقتی خوب نیست که سمنو رنگ یا عطر و بوی طبیعی نداشته باشد.

تعبیر رنگ غیر طبیعی سمنو

مثلا اگر سمنو بپزند یا ظرفی سمنو داشته باشید و ملاحظه کنید که سمنوی شما سرخ یا سبز و آبی و یا زرد است خوب نیست، در حالتی که سمنو باید شکلاتی رنگ باشد در چنین صورتی غم و ناراحتی و اندوه می رسد. عطر و بوی غیر معمول نیز همین گونه تعبیر می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up