• شناسه خبر : 57351
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1400 - 03:53

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۳۶۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان اردبیل تنظیم شده که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

دفاع مقدس

سرهنگ پاسدار شکر عبدی اظهار داشت: با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس در سطح استان اردبیل پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت و ستاد سپاه استان ۳۶۰ عنوان برنامه تنظیم شده که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: یادداشت خاطرات دفاع مقدس، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا ، برگزاری نمایشگاه رزمی و فرهنگی و بازخوانی عملیات دفاع مقدس از اهم برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این ایام است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نمایشگاه رزمی فرهنگی جنگ‌های نامنظم استان اردبیل با موضوع دفاع مقدس واقع در شورابیل برگزار می‌شود از خانواده‌های معظم شهدا و خانواده‌های شهدا دعوت می‌شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از نمایشگاه رزمی فرهنگی حضور یابند.

عبدی ادامه داد: نخستین روز هفته دفاع مقدس رژه خودرویی و موتوری نیروهای مسلح در سطح استان و تمامی شهرستان‌ها برای به نمایش گذاشتن اقتدار نیروهخای مسشلح و گرامیدشاتیادو  خاطره شهدای دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up